شنبه تا چهارشنبه

08:00 الی 17:00

کرکره برقی ارزان قیمت در کرج

نصب کرکره برقی در کرج

 

اگر به دنبال خرید کرکره ارزان قیمت در کرج هستید و نمیدانید از کدام مرکز باید اقدام به خرید کرکره های برقی ارزان قیمت نمایید. این مقاله را تا انتها با ما باشید

با پیشرفت تکنولوژی و تولید کرکره های برقی ،خیال مالکان مراکز تجاری از بالا و پایین کردن کرکره راحت شده است. امروزه کرکره برقی یکی از محبوب ترین و مهم ترین تجهیزات در مراکز تجاری است. شما می توانید تنها با فشردن یک دکمه کرکره را به بالا و پایین بکشید. سفارش و استفاده از کرکره برقی امری هست که هر مالک مغازه و فروشگاهی قطعا به آن فکر کرده است.

بسیاری از افراد به دلیل ذهنیت قبلی نسبت به کرکره های سنتی، گمان می کنند کرکره برقی نیز تنها مختص مغازه ها می باشد. در حالیکه کرکره های برقی را می توان در مکان ها و شرایط مختلفی استفاده کرد.

کرکره برقی را می توان برای درب ورودی پارکینگ خانه های مسکونی ،واحدهای تجاری ،کارخانه ها ،کارگاه ها و … استفاده کرد. حتی برخی ماشین ها نظیر ماشین های ایساکو دارای کرکره هایی هستند که بر روی ماشین سوار می شود.

برای مثال وقتی ماشین در کوچه تنگی پارک می شود ،کرکره نصب شده در پشت ماشین پایین می آید و امنیت ماشین را تامین می کند. در شهر کرج نیز تعداد بسیاری از منازل مسکونی و کارگاهها دارای کرکره برقی هستند.

نکته :برخلاف کرکره های سنتی کرکره برقی نیاز به هیچگونه سرویس ،روغن کاری و گریس کاری ندارد.

ریموت کرکره برقی

ریموت کرکره برقی از جمله قطعات مهم کرکره برقی می باشد. این ریموت ها به صورت وایرلسی و بلوتوثی می باشند. گیرنده ریموت به صورت چیپی بر روی برد کرکره برقی نصب می شود. ریموت از طریق ارتباط ایرلس با برد کرکره برقی ارتباط برقرار می کند و دستورات کاربر را از طریق فرمان به برد کرکره برقی اجرا می کنند.

ریموت های کرکره برقی در صورت نبود مانع تا فاصله حدود ۱۰۰ متر را پشتیبانی می کنند. در کل ریموت های تجهیزات برقی به دلیل دم دست بودن و قرار گرفتن در موقعیت های مختلف ،از جمله وسایلی هستند که همواره در معرض خرابی و ازبین رفتن می باشند.


قیمت کرکره برقی در کرج


ریموت های کرکره برقی نیز با توجه به اینکه همیشه همراه افراد می باشند، جدا از موارد بالا این امکان را دارد که شخص آن را گم کند(به دلیل جابه جایی زیاد).

ناگفته نماند ریموت های کرکره برقی مقاومت بالایی در برابر صدمات و ضربه دارند و به راحتی دچار خرابی و مشکل نمی شوند. یکی دیگر از مواردی که در مورد ریموت کرکره برقی بسیار اتفاق می افتد افتادن ریموت در درون آب است که این امر می تواند به خرابی ریموت منجر شود.

در موارد فراوانی ریموت های کرکره برقی خراب شده را می توان تعمیر کرد اما در بسیاری از موارد نیز افراد نیاز به خرید ریموت کرکره برقی نو دارند. مجموعه در آذین خدمات تعمیر و فروش انواع ریموت های کرکره برقی را انجام می دهد.

تکثیر ریموت کرکره برقی

گاهی نیاز هست که ریموت کرکره برقی به تعداد مشخصی تکثیر و کپی شود.برای مثال یک پاساژ با ۱۰۰ دهنه مغازه را در نظر بگیرید.در این پاساژ یک کرکره برقی در مقابل درب وروردی نصب شده است.در این شرایط کلیه مغازه داران نیاز دارند که ریموت کرکره برقی را داشته باشند.در این صورت ریموت باید به تعداد مورد نیاز تکثیر و کپی گردد.

برخی افراد به دلایل مختلف قصد تعویض یا فروش کرکره برقی دست دوم خود را دارند. مواردی از جمله بازسازی یا تخریب منزل،نیاز به خرید کرکره های جدید با آپشن های بیشتر،از کار افتادن کرکره و مقرون به صرفه نبودن تعمیر و.. از جمله مواردی است که باعث می شوند افراد به فکر تعویض یا فروش کرکره برقی دست دوم خود بیافتند. لازم است بدانید کرکره برقی حتی اگر قابل استفاده و تعمیر نیز نباشد باز کالای ارزشمندی است. در این محصول فلزات ارزشمندی نظیر آلومینیوم ،مس و… استفاده شده است.

جا به جایی کرکره برقی

در برخی موارد افراد تمایل دارند که کرکره برقی نصب شده خود را از محل نصب بازکرده و در مکان دیگری نصب کنند. خدمات جابه جایی کرکره برقی در کرج و سراسر استان تهران انجام می شود.

در صورتی که مشتریان عزیز اقدام به خرید بیش از ۲ عدد کرکره برقی نمایند از تخفیفات ویژه ما بهره مند خواهند شد . تخفیفات ویژه شامل ۵ تا ۱۰ درصد تخفیف در در قیمت کل  و اشانتیون ویژه می باشد.

مواد اولیه تیغه های کرکره برقی

تیغه کرکره برقی از آلومینیوم یا فولاد ساخته می شوند. در برخی از تیغه های کرکره از آلومینیوم های ضایعاتی استفاده می شود. می دانیم که ضایعات آلومینیوم پس از آب شدن در صنایع مختلف استفاده می شوند. به الطبع تجهیزاتی که با ضایعات آلومینیوم ساخته شده باشند کیفیت کمتری نسبت به تجیهزات ساخته شده با آلومینیوم غیرضایعاتی و اصل دارند.

کرکره برقی هایی که با ضایعات آلومینیوم ساخته شده باشد ممکن است پس از کارکرد دچار ایراداتی نظیر ایجاد سر و صدا در هنگام بالا یا پایین رفتن شوند. همچنین پروسه های ساخت تیغه کرکره برقی نیز تاثیر زیادی در بر کیفیت و کارکرد صحیح آن دارد.

تمیز کردن کرکره برقی

تیغه کرکره برقی به دلایل مختلف از جمله نشستن گردو غبار برخورد اشیاع و… ممکن است کثیف شود. تمیز کردن کرکره برقی یکی از اموری هست که هرچند وقت یکبار بایستی انجام شود. اهمیت شستن و تمیز کردن کرکره برقی از این جهت است که اگر در شستن کرکره دقت کافی انجام نشود و آب به بخش های حساس کرکره از جمله موتور کرکره برقی نفوذ کند ممکن است باعث خرابی موتور گردد. همچنین استفاده از ابزار زبر برای تمیز کردن تیغه کرکره ممکن است باعث از بین رفتن رنگ کرکره شود.

هنگام تمیز کردن کرکره برقی دقت داشته باشید که آب تنها بر روی تیغه کرکره ریخته شود و به بخش های برقی و موتوری کرکره ریخته نشود. همچنین برای شستن تیغه کرکره از دستمال های نرم و اسفنج استفاده شود. پس از شستن تیغه ،چند بار تیغهرا با کنترل بالا و پایین کنید تا آب بین شیارهای تیغه بر روی زمین ریخته شود.


اجرای کرکره برقی در کرج


نصب داربست در هنگام نصب کرکره

در برخی مواقع به دلیل ارتفاع بالای کرکره ،درهنگام نصب نیاز به استفاده از داربست می باشد. در واقع در شرایطی که ارتفاع کرکره بیش از ۳ متر باشد نیاز هست که ابتدا در محل داربست نصب شود ،سپس نصاب برای نصب کرکره برقی اقدام می کند. در ارتفاع های کمتر از ۳ متر نیاز به داربست نیست و تنها نیاز به تجهیزاتی نظیر نردبام و.. می باشد که همه این تجهیزات در مجموعه درآذین موجود می باشد.

تیغه های بی صدای کرکره

تیغه های استاندارد کرکره برقی بی صدا هستند. این تیغه ها در حین بالا یا پایین شدن هیچ گونه صدایی تولید نمی کنند. یکی از معروف ترین برندها تیغه کرکره برقی ،برند آپرول است. غیر از برند آپرول برندهای دیگری از کرکره برقی هستند که هیچ گونه صدایی تولید نمی کنند .در مواقعی نیز صدای کرکره برقی به دلیل نوع کرکره نیست و به دلیل تراز نبودن جای کرکره است. در این صورت نیز نصاب های حرفه ای به راحتی می توانند این مشکل را رفع کرده و کرکره را به گونه ای نصب کنند که هیچ گونه صدایی نداشته باشد.

کرکره برقی هوشمند

با پیشرفت تکنولوژی ،آپشن های و امکانات کرکره های برقی نیز روز به روز در حال ارتقاع می باشد. امروزه نسل جدیدی از کرکره های برقی  هوشمند وارد بازار شده است. از جمله امکانات این کرکره ها ،قابلیت کنترل کرکره  برقی با چراغ نوربالای ماشین و یا با نرم افزارهای نصب شده بر روی گوشی می باشد. افراد به راحتی می توانند کرکره برقی را به صورتی تنظیم کنند که با نور بالای ماشین مشخصی (نه هر ماشینی)کرکره بالا برود. و یا به راحتی با نصب نرم افزار بر روی گوشی بتوان کرکره را مدیریت و بالا و پایین کرد.

عرضه مستقیم کرکره برقی در کرج

یکی از معضلات کسب و کار در بازار ایران وجود واسطه و دلال های بی شمار است. به الطبع افراد به دنبال کسب درآمد راحت هستند از این رو به واسطه گری و دلالی روی می آورند. در زمینه فروش و نصب کرکره برقی نیز دلالان زیادی فعالیت دارند. این افراد سفارشات کرکره برقی را از مشتری گرفته و به تولید کننده ارجاع می دهند. تولید کننده کرکره را تولید کرده و نصب و پشتیبانی می کند ؛ در حالیکه دلال تنها به دلیل معرفی و ایجاد ارتباط بین مصرف کننده و فروشنده درصد سود بالایی می برد.

در صورتیکه مصرف کننده ،تولید کننده را به درستی شناسایی کند و اقدام به خرید از تولید کننده نماید این امر هم به لحاظ قیمت و هم به لحاظ کیفیت کار برای وی به صرفه خواهد بود. ما با تولید و عرضه مستقیم کرکره  سعی در ارائه محصولاتی با کیفیت و درخور به مشتریان خود داریم.

 

 

افراد متخصص

ضمانت کالا

کیفیت کار ما

پشتیبانی ۲۴ ساعته

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *