آشنایی با کرکره برقی شفاف در آذین

کرکره برقی شفاف درآذین

 

کرکره برقی شفاف از محصولات باکیفیت درآذین است. این شرکت با تکیه بر توانایی ، مطالعات و بررسی های مختلف ، بهره گیری از تجربیات و شناخت کافی از صنعت درب اتوماتیک اقدام به ارائه محصولات خود نموده است. که در نوع خود جزء بهترین و با کیفیت ترین و شناخته شده ترین اتوماسیون درب اتوماتیک می باشد. دارا بودن معتبر ترین استانداردهای بین المللی به همراه گارانتی و خدمات پس از فروش این محصولات متضمن کیفیت بالای آنها است.

معرفی کرکره برقی شفاف در دُرآذین

کرکره برقی شفاف، بعد از کرکره آلومینیومی پرکاربردترین نوع تیغه کرکره برقی است که به وفور جهت انواع کرکره برقی پارکینگ، مغازه، پنجره و… مورد استفاده قرار می گیرد. گاهی افراد به این نوع کرکره، کرکره برقی شیشه ای می گویند.  بدنیست که بدانیم در تولید این نوع تیغه کرکره برقی از شیشه مزایای کرکره برقی شفاف درآذیناستفاده نشده است بلکه مواد اولیه آن کامپوزیت بسیار مستحکم و مقاوم نانو پلی کربنات می باشد.

کرکره برقی شفاف پلی کربن دارای تاییدیه امنیتی پلیس پیشگیری می باشد و استحکام آن به مراتب بالاتر از کرکره برقی آلومینیومی و گالوانیزه است لذا به آن کرکره برقی ضد سرقت نیز می گویند.

 

شفافیت و استحکام کرکره برقی پلی کربن

“شفاف تر از شیشه … مستحکم تر از فولاد” این شعار عمومی تولید کنندگان کرکره برقی های پلی کربنات است. برای اثبات این موضوع می توانیم چراغ جلوی خودروهای خارجی را مثال بزنیم که با توجه به استاندارهای اتحادیه اروپا نباید در هنگام تصادف خرد شوند تا خرده شیشه بر روی سطح جاده ها نریزد. بنابراین استحکام مواد پلی کربنات به قدری بالا است که در شدید ترن تصادف ها نیز خرد نمی شود، همین شفافیت و استحکام دقیقاً در کرکره های برقی شفاف پلی کربنات نیز وجود دارد.

 

مزایا و معایب کرکره برقی شفاف

  • شفافیت بالا و عبور نور از کرکره برقی
  • ضد ضربه، ضد اشتعال، ضد سرقت
  • کارکرد آرام و بدون صدای کرکره شفاف
  • تنوع رنگ شفاف، دودی، برنز، شیری
  • قیمت بالای کرکره برقی شفاف

 

بررسی موتور کرکره برقی فروشگاه و مغازه

با توجه به این مورد که موتور کرکره توبلار جهت استفاده در کرکره برقی مغازه طراحی و ساخته شده است این نوع موتور کرکره برقی در این کاربرد بسیار رایج ویژگی کرکره برقی شفاف درآذیناست ولی محدودیتی که در استفاده از این موتور داریم این است که جهت کرکره برقی های بزرگ با وزن بالا این نوع موتور جوابگو نیست.

همچنین این موتور عموماً فاقد برق اضطراری UPS می باشد، جهت مغازه هایی با دهنه بزرگ و کرکره برقی سنگین وزن استفاده ازموتور کرکره برقی ساید و یا موتور کرکره برقی توبلار صنعتی بسیار مناسب تر است .

 

بررسی موتور کرکره برقی پارکینگ

با توجه به این مورد که موتور کرکره توبلار جهت استفاده در کرکره برقی مغازه طراحی و ساخته شده است ، جهت پارکینگ هایی با تردد کم ( حداکثر 4 پارکینگ ) استفاده از این نوع موتور کرکره برقی مجاز می باشد و جهت پارکینگ با تردد بالاتر استفاده از موتور کرکره برقی ساید و یا موتور کرکره برقی توبلار صنعتی بسیار مناسب تر است .

 

رنگ تیغه های کرکره پلی کربنات شفاف

این تیغه ها با افزودن رنگ دانه هایی خاص در هنگام تولید می توانند علاوه بر رنگ شفاف شیشه ای به رنگهای دیگر نیز تولید شوند. معمولاً رنگهای شیشه ای ، برنز/عسلی و دودی به صورت نرمال و روتین تولید می شوند. ولی تولید سایر رنگها بصورت سفارشی و برای کارهای بزرگ انجام می شود و متاسفانه برای یک دهنه امکان تولید کرکره با رنگ سفارشی وجود ندارد.

 

021-44107148

 

021-44107149