کارکرد کرکره های برقی
خرداد ۱۹, ۱۳۹۸
درب برقی
خرداد ۱۹, ۱۳۹۸

مزایای کرکره برقی پلی کربنات

 

کرکره های برقی پلی کربنات یا شفاف از مواد و جنس پلی کربنی و پلیمری ساخته شده است که داخل آن مقاومترین مواد پلیمری استفاده شده است. از مقاومت مکانیکی و عملکرد بسیار بالایی برخوردار است.

در جهت بالا بردن استحکام این نوع از کرکره های برقی در فاصله ی میانی بین قسمت های آن از لوله های استیل یا آلمینیوم به کار رفته است. این موضوع امنیت را بالا می برد.

لیست فروش کرکره پلی کربنات

کرکره های برقی هم مدل ضد ضربه دارد  و هم ضد گلوله. غیر قابل اشتعال هستند که بسیاری از مدل ها شیک و بسیار زیبا هستند. رنگ های مختلفی از جمله یاقوتی، آبی دودی، نقره ای، برنزی، مسی و در رنگ های اکلیلی و براق هم ساخته می شودند.از این نوع کرکره ها می تواند هم به صورت شفاف و هم به صورت مات باشد.

در بعضی از مکان ها و فروشگاه های تجاری صاحبان مشاغل برای این که محصولات خود را به نمایش بگذارد از این نوع کرکره برقی ها استفاده میکنند هم به دلیل این که یک مدلی تبلیغ شود و هم یک مدلی خود را مستثنا سازد که می توان از کرکره های شفاف از جنس پلی کربنات که ترکیبی از دید کامل با قدرت متمایز را ارائه می دهند.

خرید کرکره برقی پلی کربنات

جنس های موجود در بازار فروش کرکره برقی شفاف از صخامت ۲ میلی متر تا ۵ میلی متر موجود است.

یکی از خصوصیات خوبی که می توانیم به کرکره برقی پلی کربنات اشاره کنیم قابلیت دید دو طرفه  آن است. سمت کرکره برقی شود این موضوع  کمک بسزایی به امنیت و زیبایی محیط می کند . درصد شفافیت تیغه ها و جنس کرکره های برقی اتوماتیک از جنس پلی کربنات است . این میزان از شفافیت در مقابل با سایر کرکره های برقی بسیار ملموس تر و متمایز تر است این است که کرکره برقی را به هم شکیل تر و متفاوت تر می سازد.

پلی کربنات شیشه ای

سنگینی تیغه های کرکره برقی پلی کربنات یا شفاف در هر متر مربع، ۱۲ کیلوگرم میانگین برای درب اتوماتیک با مساحت ۱۶ متر مربع و بالاتر از آن که سنگینی کرکره برقی زیادتر  می شو.

موتورهای چینی توصیه نمی شود زیرا به هیچ عنوان پاسخگوی این همه سنگینی نمی باشد و به سرعت خراب می شود.

تشکیل دهنده ساختار این کرکره برقی ها به نوعی است که در مقابل حرارت مستقیم و آتش گرفتن و آتش سوزی قوت و مقاومت خوبی از خود نشان می دهند. از این جهت در صورت وقوع آتش سوزی از سرایت حریق جلوگیری می کند. و به صورت تقریبی غیر قابل آتش گیری و اشتعال هستند و نوعی خود خاموشند.

مشاوره رایگان 09195184497