کرکره برقی شفاف پلی کربنات
این کرکره های برقی ، کرکره های برقی شفاف نیز نامیده می شوند که از مواد و جنس پلی کربنات و پلیمری ساخته شده است که داخل آن مقاومترین مواد پلیمری استفاده شده است و از مقاومت مکانیکی و عملکرد بسیار بالایی برخوردار است.

در جهت بالا بردن استحکام این نوع از کرکره های برقی در فاصله ی میانی بین تیکه ه از کرکره برقی از لوله های استیل یا آلمینیوم به کار میرود که این موضوع امینیت را بیشتر میکند و بالا می برد.

این کرکره ها برقی هم مدل ضد ضربه و ضد گلوله ،غیر قابل اشتعال را دارا هست که بسیاری از مدل ها شیک و بسیار قشنگ هستند و رنگ های مختلفی از جمله یاقوتی، آبی دودی، نقره ای ، برنزی ، مسی و در رنگ های اکلیلی و براق هم ساخته می شودکه این نوع کرکره ها میتواند هم به صورت شفاف و هم به صورت مات باشد.

در بعضی از مکان ها و فروشگاه های تجاری صاحبان مشاغل برای این که محصولات خود را به نمایش بگذارد از این نوع کرکره برقی ها استفاده میکنند هم به دلیل این که یک مدلی تبلیغ شود و هم یک مدلی خود را مستثنا سازد که می توان از کرکره های شفاف از جنس پلی کربنات که ترکیبی از دید کامل با قدرت متمایز را ارائه می دهند،

جنس های موجود در بازار فروش کرکره برقی شفاف از صخامت 2 میلی متر تا 5 میلی متر موجود است.

یکی از خصوصیت های خوبی که میتوانیم به کرکره برقی پلی کربنات اشاره بکنیم قابلیت دید دو طرفه هم از آن سمت کرکره برقی و بر عکس این موضوع هم صدق میشود و هم یک کمک بسزایی به امنیت و زیبایی محیط می کند . درصد شفافیت تیغه ها و جنس کرکره های برقی اتوماتیک از جنس پلی کربنات حدود مقداری ۸۰٪ می باشد . این میزان از شفافیت در مقابل با سایر کرکره های برقی بسیار ملموس تر و متمایز تر است این است که کرکره برقی را به هم شکیل تر و متفاوت تر میسازد.

سنگینی تیغه های کرکره برقی پلی کربنات یا شفاف در هر متر مربع ۱۲ کیلوگرم میانگین برای درب اتوماتیک با مساحت ۱۶ متر مربع و بالاتر از آن که سنگینی کرکره برقی زیاد میشود، موتورهای چینی اصلا توصیه نمی شود زیرا اصلا پاسخگوی این همه سنگینی نمی باشد و به سرعت رو به خرابی میرود.

تشکیل دهنده ساختار این کرکره برقی ها به نوعی است که در مقابل حرارت مستقیم و آتش گرفتن و آتش سوزی قوت و مقاومت خوبی از خود نشان میدهند و از این جهت در صورت وقوع آتش سوزی از سرایت حریق جلوگیری می کند. و به صورت تقریبی غیر قابل آتش گیری و اشتعال هستند و نوعی خود خاموش اند.

مشاوره رایگان 09195184497