آشنایی با کرکره برقی ضد سرقت

کرکره برقی ضد سرقت آپارتمان

 

همانگونه که بارها و بارها شنیده ایم درب های ضد سرقت واقعاً ضد سرقت نیستند. فقط اندکی از درب های معمولی ایمن تر هستند. لذا یکی از راههای بالاتر بردن امنیت این دربها نصب حفاظ کرکره برقی درب ضد سرقت آپارتمان است.

همانگونه که از قدیم مرسوم بوده کرکره های سنتی و سپس نسل جدیدتر آنها یا همان کرکره برقی ها می توانند بعنوان یک حفاظ کارآمد و ضد سرقت برای انواع کاربریها نصب شوند.

یکی از کاربریهای جدید کرکره های برقی نصب آنها جلوی درب ورودی آپارتمان و بالابردن امنیت است. از مزیت های اصلی این حفاظ ها در مقایسه با سایر حفاظها علاوه بر امنیت، آسانی در استفاده است. این دربها بدون نیاز به قدرت بدنی خاص و با استفاده از ریموت حتی توسط یک کودک نیز قابل استفاده است.

 

بالا بردن امنیت فروشگاه و آپارتمان

فروش کرکره ضد سرقت اتوماتیکهمانطور که در مقالات پیشین بیان کردیم، کرکره برقی انواع مختلفی دارد. کرکره برقی ضد سرقت از تیغه‌های فولادی ساخته شده است.

تیغه های فولادی در برابر ضربات و آسیب ها مقاوم است. بنابراین با استفاده از تیغه‌های فولادی، و خرید کرکره برقی ضد سرقت، امنیت پارکینگ و فروشگاه خود را تضمین کنید.

متاسفانه، این تصور وجود دارد که همه انواع کرکره برقی با هر نوع کرکره و تیغه ای، ضد سرقت هستند. یک کرکره برقی معمولی، گرچه امنیت فروشگاه شما را افزایش می دهد.

اما با یک کرکره برقی ضد سرقت، دیگر هیچ نگرانی ای نخواهید داشت. طبق بررسی‌های انجام شده، این کرکره‌ها با فناوری‌های جدید و کانال‌های تقویت شده، مانع از خم شدن تیغه‌ها می‌شوند.

قبل از تولید فناوری کرکره برقی و کرکره اتوماتیک، حفاظ های آهنی فولادی و آکاردئونی استفاده می‌شدند. این نوع کرکره‌ها به مرور زمان سفت می‌شدند. باز و بسته کردن این نوع کرکره‌ها خیلی سخت بود. امروزه، برای افزایش امنیت آپارتمان، فروشگاه و پارکینگ، اکثرا از کرکره برقی ضد سرقت استفاده می‌کنند.

 

هماهنگی ظاهری کرکره برقی با رنگ درب ضد سرقت

یکی دیگر از مزیت های اساسی حفاظ کرکره برقی ، کیفیت رنگ آن است. کرکره های برقی این شرکت با رنگ کوره ای الکترواستاتیک رنگ آمیزی می شوند. حتی با پرداخت اندکی هزینه بیشتر می توانید کرکره برقی خود را با انواع رنگ ها و حتی کرکره طرح های چوب خریداری نمایید.

در بسیاری از مواقع خریداران تمایل دارند کرکره برقی خود را همرنگ با درب ورودی آپارتمان و یا دیوار راهرو خریداری نمایند و این کیفیت رنگ کرکره برقی یک مزیت بسیار قابل ملاحظه به شمار می آید.

 

آشنایی با کرکره برقی ضد سرقتمشخصات فنی کرکره ضد سرقت اتوماتیک
  • پروفیل درب از مفتول های فولادی آبکاری شده و با روکش آلومینیومی ساخته شده است.
  • جهت مقاوم سازی کرکره از مفتول های فولادی کشیده شده استفاده گردیده است.
  • پروفیل ها ساخت ایران بوده و طبق استاندارد کمپانی BOTHE HILDآلمان می باشد.
  • موتور درب اتوماتیک به صورت گیربکسی ساید یا بصورت توبلار لوله ای با هندل دستی در مواقع قطع برق با مارک elero ساخت آلمان می باشد.
  • قابلیت نصب در ابعاد: عرض 6 متر و ارتفاع 5 متر می باشد.
  • محور درب از نوع لوله صنعتی 152 می باشد.
  • مناسب برای نصب در محل های بیرونی exterior
  • درجه حرارت کارکرد درب: 70+ تا -25درجه سانتیگراد.
  • دارای قفل قرقره ای بروی مفتول های فولادی در ریل گالوانیزه جهت ایستادگی درب در مقابل باد.
  • با توجه به فضای خالی میان پروفیل های کرکره ضد سرقت رول گیتر امکان نصب در فضاهای بادگیر با وزش بادهای با سرعت 150 کیلومتر بر ساعت را دارا می باشد.

 

تفاوت کرکره برقی ضد سرقت با کرکره برقی معمولی

در این نوع کرکره برقی، یک جا قفلی در چپ و راست تیغه انتهایی کرکره برقی قرار می‌گیرد. با نصب این جاقفلی و یک قفل، فقط خودتان می توانید کرکره را بالا و پایین ببرید. هنگامی که شما با ریموت کرکره برقی را پایین می آوردید. و قفل را در جا قفلی می بندید.

دیگر جریان برقی در مدار وجود نخواهد داشت. در واقع، با بستن قفل، جریان برق در مدار و موتور قطع می‌شود. با قطع برق، دیگر ریموت کار نمی‌کند. حال اگر بخواهید مجددا ریموت کرکره برقی را بالا ببرید، ابتدا، قفل کرکره برقی را باز می‌کنید.

سپس، برق در مدار فعال می‌شود. می‌توانید با ریموت کرکره را بالا ببرید. بنابراین با نصب کرکره برقی ضد سرقت، امنیت مکان چندین برابر می‌شود. به علاوه، به کرکره برقی شما نیز آسیبی وارد نمی‌شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و خرید کرکره برقی ضد سرقت با کارشناسان ما در شرکت در آذین تماس بگیرید.

 

021-44107148

 

021-44107149