نصب کرکره برقی مدل پنجره ای

نکاتی درمورد کرکره برقی مدل پنجره ای

مدتی است که کرکره‌های برقی پنجره ‌ای به شکل گسترده‌ای در مکان‌های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. در واقع این مدل کرکره جزء مدل‌های بسیار پرطرف‌دار بود و اکثر افراد برای تهیه و کرکره‌های برقی به سذاغ این مدل می‌روند.

این محصول دارای کاربردهای به خصوصی بوده و در مقایسه با مدل‌های دیگر مزایای بیشتری دارد. اما مهم‌ترین دلیلی که سبب افزایش فروش این نوع کرکره شده جلوگیری از هدر رفتن انرژی و صرفه‌جویی در مصرف انرژی می‌باشد. قطعاً کسب اطلاع درمورد نصب کرکره برقی مدل پنجره ‌ای برای کسانی که این مدل را مورد انتخاب قرار می دهند، بسیار مهم است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید کرکره برقی با کارشناسان ما در شرکت درآذین تماس بگیرید.

021-44107148

021-44107149

برای آشنایی با کاربرد های درب اتوماتیک شیشه ای کلیک کنید

کرکره برقی اتوماتیک

نحوه‌ی نصب کرکره برقی مدل پنجره‌ ای

همان طور که در بخش اول گفتیم، استفاده از کرکره های برقی در مدل پنجره‌ای  به چند سال پیش بازمی‌گردد تا افراد بتوانند امنیت کافی را برای محل کار یا زندگی فراهم کرده و از طرفی از هدر رفتن انرژی جلوگیری کنند.

این کرکره‌ برقی ، پنجره‌ ای به ‌طور معمول در بخش بیرونی از ساختمان‌ها و در بخش قسمت جلوی پنجره‌ها نصب می شوند. به‌ علت این ‌که این کرکره در قسمت بالای کرکره به شکل یک استوانه است، فضای زیادی را اشغال می کند.

به‌ همین خاطر آن را در محیط‌ های داخلی نصب نمی کنند. چون در این ‌صورت دیگر انکار امکان نصب پرده وجود نخواهد داشت. در صورتی ‌که امکان اجرای کرکره برقی مدل پنجره‌ای وجود داشته باشد، لازم است که کرکره را تا حدودی بالاتر از محل قرارگیری پنجره‌ها نصب کنید.

به این دلیل که زمانی‌که کرکره پنجره‌ای به شکل کامل باز می‌شود، رول آن در بخش بالایی پنجره قرار می‌گیرد.

انتخاب تیغه مناسب کرکره برقی مدل پنجره ای

به‌ منظور انتخاب تیغه کرکره برقی باید به معیارهایی را همانند شکل ظاهری، نمای ساختمان، صدای تولید شده، ضد سرقت بودن، میزان ورود شدن نور و… را در نظر بگیرید. ظاهر کرکره برقی در حقیقت می‌تواند بسته به سلیقه خریداران متفاوت باشد.

اما به‌ طور معمول تیغه‌های مدل آلومینیومی بهترین مدل‌ها برای کرکره های برقی پنجره‌ای هستند. این تیغه‌ها روی پنجره‌های واحدهای آپارتمانی نصب شده و باید به‌ هیچ‌ وجه سروصدایی تولید نمی کنند. تا باعث آزردگی دیگر همسایه‌ها ساکنین دیگر نشوند.

تیغه های آلومینیومی فابریک نبود و وزن کمتری دارند اما معمولاً تیغ های دیگر دارای وزن بیشتری بوده و و سروصدای کمتری دارند.

بیشتنر بخوانید: کرکره برقی‌ پلی کربنات شفاف یا کرکره برقی شیشه ای چیست؟

به شکل کلی تیغه‌های کرکره برقی آلومینیومی و بی‌سروصداترین مدل برای کرکره‌ها هستند. قیمت تیغه کرکره برقی پنجره قیمت تیغه کرکره برقی ویژه یکی از مهم‌ترین مواردی است که باید در انتخاب و تیغه به آن توجه کرد. در حال حاضر قیمت تیغه‌های کرکره با توجه به نوسانات بازار مدام درحال تغییر می‌باشد.

به ‌همین خاطر شما می‌توانید به ‌منظور کسب اطلاعات دقیق درباره خرید کرکره و تیغه آن به سایت ما با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

  • امنیت و ضد سرقت بودن تیغه کرکره برقی
  • شکل ظاهری و هماهنگی با نمای ساختمان
  • ورود و یا عدم ورود نور از پشت کرکره برقی
  • میزان صدای تولیدی تیغه های کرکره برقی
  • قیمت تمام شده تیغه های کرکره برقی

فاکتورهای مهم برای خرید کرکره برقی مدل پنجره ای

کرکره‌های مدل پنجره‌ ای برقی در مدل‌های مختلفی به تولید می‌رسند که و بایستی براساس شرایط و پنجره و ساختمان و همچنین مدلی که در نظر دارید، آن‌ها را انتخاب کنید. برای انتخاب کرکره برقی باید حتماً ۲ فاکتور را در نظر داشته باشید که از جمله آن‌ها می‌توان به تیغه کرکره برقی و موتور آن اشاره کرد.

رول روکار جلوی پنجره

این نوع نصب کرکره برقی بدلیل اینکه زمانی که کرکره برقی بالا است، رول آن جلوی پنجره را می گیرد و نور ورودی به داخل کاهش می یابد. برای پنجره چندان توصیه نمی شود. ولی بر خلاف پنجره با توجه به اینکه اگر بخواهیم کرکره برقی را برای بالکن نصب کنیم و نخواهیم رول آن بر روی دیوار خارجی ساختمان قرار گیرد گزینه مناسبی است. با این تفاوت که برای بالکن می باید جهت رول کرکره برقی به سمت داخل ساختمان باشد.

رول روکار و بالای پنجره

این روش نصب جهت کرکره برقی پنجره ساختمان های ساخته شده مناسب تر از روش قبل است. و دیگر مشکل قرارگیری رول کرکره برقی جلوی پنجره و کاهش نور وجود ندارد. لازم به ذکر است با توجه به اینکه در این روش جانمایی، رول کرکره برقی 30 سانتیمتر بالاتر نصب می شود، مقدار تیغه کرکره مصرف شده نیز بیشتر از روش قبل است و اندکی قیمت تمام شده بالاتر خواهد بود.

ویژگی های کرکره برقی پنجره ای

کاور رول کرکره برقی

لازم به ذکر است که کاور کرکره برقی جزء تجهیزات استاندارد کرکره برقی نمی باشد و کارفرما می تواند در صورت تمایل با پرداخت هزینه بیشتر کاور را نیز تهیه نماید.

 انتخاب موتور برای کرکره برقی پنجره‌ ای

( موتور دانکر )در مدل‌های مختلف کرکره پنجره ای برقی، ممکن است موتورهای گوناگونی استفاده شود که هر کدام از آن‌ها به قدرت و ویژگی‌های آن بستگی خواهد داشت. در کرکره های برقی مدل پنجره‌ ای معمولاً با توجه به اندازه‌ کوچک کرکره‌ها و‌ظاهر آن‌ها از مدل‌های توبلار استفاده می‌شود. به‌ منظور این‌که بتوانید بهترین موتور را مورد انتخاب قرار دهید، بایستی میزان رفت ‌وآ مد را در نظر بگیرید. به دلیل این‌ که کرکره‌های برقی به شکل مستقیم روی نمای ساختمان تعبیه می‌شوند، شکل ظاهری آن‌ها قطعاً در نمای بیرونی ساختمان تأثیر بسزایی خواهد گذاشت.

تمام موتورهای توبلار به شکل توکار نصب خواهد شد. کرکره های برقی پنجره معمولاً استفاده زیادی ندارد و در طول شب و روز ممکن است کم‌تر از ۲ بار نیز باز و بسته شوند. به‌ همین خاطر نیز موتور توبلار بهترین انتخاب ممکن برای این کرکره است.

 سخن پایانی

ما در این مطلب به‌ طور کامل درمورد نصب کرکره برقی پنجره ای  و انتخاب موتور و تیغه توضیحاتی را ارائه کردیم. همان طور که متوجه شدیدف استفاده از این نوع کرکره ها مزایای زیادی را به ‌همراه داشته و می‌تواند بر زیبایی نمای بیرونی ساختمان بیفزاید. به ‌منظور کسب اطلاعات بیشتر و خرید انواع کرکره برقی می‌توانید به فروشگاه درآذین مراجعه کنید.