شنبه تا چهارشنبه

08:00 الی 17:00

کاربرد کرکره های برقی پارکینگی

نکاتی در مورد کرکره برقی پارکینگ

 

مطالبی که در این محتوا گذاشتیم میتواند دلیلی به اثبات اینکه چرا کرکره برقی پارکینگی بهتر از درب های سنتی و کرکره های قدیمی است و میتواند یک جایگزین فوق العاده در این زمینه باشد.

 

در جهت انتحاب یک کرکره باید به سه موضوع توجه کنیم :

۱-سنسور فتوسل و سایر تجهیزات ایمنی مورد نیاز
۲-ابعاد کرکره برقی و انتخاب بهترین تیغه از نظر ساختار فنی ، کم صدا بودن تیغه کرکره و همچنین از نظر زیبایی کرکره پارکینگ
۳-تعداد خودرویی که از کرکره برقی تردد می کنند و انتخاب موتور کرکره مناسب

 

کاربرد های ویژه :

مشخصات کرکره برقی پارکینگیاصولا این محصول یا برای درب ورودی اصلی پارکینگ و یا برای جلوگیری از ورود افراد متفرقه به پارکینگ بعد از درب اصلی به عنوان درب دوم ( درب پیلوت ) نصب می شود. باید توجه داشت که کرکره برقی چه به عنوان درب اصلی  و چه بعنوان درب دوم و یا درب بعد از رمپ نصب شود نحوه ی اجرا و نوع موتور و تیغه آن تفاوتی ندارد. و در مجموع با توجه به اینکه کرکره بصورت رنگ آمیزی شده و بهمراه موتور نصب می شود بسیار سریعتر و البته ارزانتر و مقرون بصرفه تر از ساخت درب آهنی و نصب جک برقی پارکینگ می باشد.

ولی حتماً باید در ساخت آن نکات ریز فنی مورد توجه قرار گیرد. و در صورت امکان به رنگهای غیر سفید ساخته شود. تا اینکه با نمای ساختمان هماهنگی بیشتری داشته باشد.

 

 

حداقل و حداکثر ارتفاع تیغه ها

پیش از اینکه بخواهیم به معرفی انواع تیغه بپردازیم لازم است بدانیم که نوع موتور و تیغه کرکره برقی هیچگونه تاثیری بر جمع شدن رول بالای کرکره برقی به سمت داخل و یا بیرون پارکینگ ندارد. و تنها با توجه محل نصب و سلیقه کارفرما در مورد جهت رول شدن تصمیم گیری می شود. باید توجه داشت زمانی که کرکره برقی بالا می رود رول آن بصورت یک استوانه با قطر ۳۰ الی ۳۵ سانتیمتر فضا اشغال می کند.

همچنین باید توجه داشته بلندترین خودروی موجود در بازار کشورمان تویوتا لندکروز با ارتفاع تقریباً ۲ متر می باشد. بنابراین اگر ساختمانی که قصد دارید کرکره برقی نصب نمایید ارتفاع کف تا سقف بیشتر از ۲/۴۰ متر دارد مشکلی جهت نصب کرکره برقی پارکینگ ندارد. و می تواند رول به سمت داخل باشد که هم از نقطه نظر زیبایی بهتر است و هم اینکه موتور در داخل ساختمان باشد مناسب تر است

پس اگر در مد نظر دارید که یک کرکره برقی پارکینگی برای ساختمان خود نصب و راه اندازی کنید می توانید باشرکت دراذین در ارتباط باشید.

 

۰۲۱-۴۴۱۰۷۱۴۸

 

۰۲۱-۴۴۱۰۷۱۴۹

 

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *