شنبه تا چهارشنبه

08:00 الی 17:00

ویژگی کرکره برقی پلی کربنات

کرکره پلی کربنات

کرکره های برقی پلی کربنات بعد از کرکره برقی آلومینیوم پر فروش ترین و بیشترین تقاضا را دارد. به دلیل اینکه اکثرا تمامی مشاغل موجود که زیر نظارت اتحادیه و اصناف است باید از کرکره برقی پلی کربنات در مکان نصب خوداستفاده کند. با توجه به امکانات و قوانین موجود باید از بهترین جنس و قطعات و یراق آلات استفاده کنید.

 

 

مکان هایی که نیاز به کرکره پلی کربنات دارد

۱-صراف ها و صرافی ها

۲- بانک های سراسر کشور
۳-طلا فروشی و اجناس قیمتی فروش
۴-گالری های اتومبیل و فروش خودرو
۵-واحد هایی که تجاری هستند و به فروش اجناس و مبالغ زیاد است

به طور کلی باید بگوییم در مکان های به کار میرود که در آن گاو صندوق و اجناس قیمتی به کار میرود باید استفاده شود.

 

ویژگی کرکره های شفاف

انواع کرکره برقی پلی کربناتقابلیت اول کرکره برقی پلی کربنات یا کرکره برقی شفاف این است که این درب ها در برابر حریق و آتش سوزی مقاومت بسیار بالایی دارد.

در این ویژگی میتوانیم به نگهداری و امنیت بالای این کرکره ها اشاره خاصی بکنیم که به ظاهر میگوییم این کرکره ها که به راحتی از محور و ریل خود خارج میشود ولی باید بگوییم که این کرکره پلی کربنات از مقاومت خیلی خوبی در برابر ضربه و سرقت و سایر عواملی از نظیر بارش های زیاد و باد های عظیم که بخواهد به آن آسیب برساند میتواند حرف های برای گفتن داشته باشد.

این کرکره ها میتواند به هر رنگی که شما بخواهید نصب شود و هر قابی که دلخواه شما است راه اندازی شود. به این معنی است که در  کرکره برقی شفاف تنوع در فریم و رنگ زیاد است و به دلخواه و اختیار مشتری نصب و راه اندازی می شود.

 

انواع کرکره شفاف با توجه به نوع اتصال

معمولا کرکره برقی شفاف به دو صورت لوله خور و زوار دار تولید می شوند.

تیغه کرکره شفاف لوله ای
تیغه کرکره شفاف زواری

در نوع لوله خور بهترین و گران قیمت ترین و پرکاربردترین حالت استفاده از لوله استیل پولیش خورده است. ولی برای انکه بتوان در هزینه و قیمت ها کاهشی رخ بدهد میتوانیم از لوله های آلومینیومی و استیل استفاده کنیم که اصلا توصیه نمیشود.

شرکت درآذین از حدود دو دهه گذشته شروع به فعالیت نموده و تجارب کاری و رضایت و خرسندی مشتریان زیادی را به خود جذب کرده است و اگر قصد دارید که یک مدل از درب های اتوماتیک شیشه ای یا کرکره برقی شفاف نصب و راه اندازی بکنید شرکت درآذین میتواند به شما از صفر تا صد این موضوع را پشتیبانی و مشاور دهد .همچنین یک ارائه دهنده خدماتی می باشد که کارهای خود را به صورت مطمئن تضمین می کند.

 

۰۲۱-۴۴۱۰۷۱۴۸

 

۰۲۱-۴۴۱۰۷۱۴۹

 

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع