شنبه تا چهارشنبه

08:00 الی 17:00

کرکره برقی پنجره

کرکره برقی پنجره و ویژگی های آن

 

کرکره پنجره اتوماتیک نوعی از دربهای اتوماتیک می باشد که همراه تکنولوزی پیشرفت فوق العاده داشته است. به نحوی که امروزه بیشتر مغازه ها و اماکن تجاری و ساختمان های مسکونی دارای پنجره که قبلا از کرکره های ساده استفاده می کردند اقدام به تعویض کرکره خود می نمایند. زیرا که این کرکره ها  از لحاظ امنیت بهتر از کرکره های قدیمی می باشد.

همچنین این کرکره ها نسبت به کرکره های قدیمی نیاز به سرویس و نگهداری کمتری دارند. باید که خاطر نشان شد با اضافه سهولت در باز و بسته شدن کرکره به جهت ظاهر شیکی که دارد نمایی مدرن به محل کسب و کار و منزل شما می دهد.

 

انواع کرکره های برقی پنجره

رنگبندی کرکره پنجره ایاین کرکره ها شامل چند نوع کرکره می باشد:

 • آلومینیومی
 • فولادی
 • شفاف یا پلی کربنات

با پیشرفت چشمگیر تکنولوژی درب های اتوماتیک استفاده از این کرکره ها در منازل مسکونی به علت بی صدا بودن و همچنین فضایی کمی که اشغال می کند بیشتر جهت ورودی پارکینگ مورد استفاده قرار می گیرد.

 

برخی از نمونه کار های نصب کرکره برقی پنجره دُرآذین

نصب کرکره برقی 

نصب کرکره آلومینیوم دوپل Rolex به همراه کرکره شفاف پلی کربناتBayer آلمان

 کرکره گالری پردیس

نصب کرکره خوشکبار ماهان

 

کرکره برقی پنجره و کاربرد های آن

 

کرکره پنجره نوعی از کرکره برقی برای حفاظ پنجره و تراس، بالکن و ورودی درب واحد آپارتمان ها می باشد. این کرکره جایگزین حفاظ های سنتی قدیمی که از حفاظهای نرده ای شده است. زیرا استفاده از این نوع کرکره  هم بسیار شیک می باشد و هم شما با استفاده از کرکره ها می توانید در زمان لزوم با بالا زدن کرکره دسترسی به بالکن یا تراس را داشته باشید.

استفاده از حفاظ نرده ای عملا باعث مسدود شدن بالکن یا تراس می شد. همچنین استفاده از کرکره پنجره باعث فضای مدرن به ساختمان می گردد.

 

کرکره پنجره به دو دسته تقسیم می گردد:

 

دسته اول :کرکره پنجره از نوع فولاد منیزیوم که می تواند بصورت فوم دار و یا دو پل یا تک پل باشد. از این نوع کرکره بیشتر برای ویلا ها و یا ساختمان های که در آنها تردد زیاد نیست، استفاده می شود.

دسته دوم :کرکره شفاف از جنس پلی کربنات می باشد که حالت شیشه ای دارد. استفاده از این نوع کرکره باعث حفظ نور ساختمان در زمانی که کرکره بسته است، می باشد.

 

ویژگی ها و مزایای کرکره برقی پنجرهویژگی ها و مزایای کرکره پنجره اتوماتیک

 

 • شاید یکی از مهمترین ویژگیهای استفاده از این نوع کرکره پنجره این باشدکه پنجره ها معمولا از شیشه ساخته می شود و دارای ضریب ایمنی بالایی نمی باشد و به همین خاطر باید از یک اهرمکه وظیفه امنیت را ایجاد می کند استفاده شود.
 • کرکره برقی پنجره همان اهرمی است که می تواند برای واحدهای ویلایی، مسکونی، تجاری، اداری ایجاد امنیت کند.
 • این محصول مناسب برای کلیه پنجره ساختمانها، منازل ،ویلای،کارخانه ها و حتی سوله ها می باشد.
 • کرکره پنجره به وسیله ریموت کنترل باز و بسته می شود و با بهره گیری از تیغه کرکره و موتور کرکره می توان به سادگی فضای خانه را امن تر و نمای ساختمان را زیبا و شکیل کرد.
 • کرکره پنجره از ورود اشعه های خطرناک خورشید به محیط خانه جلوگیری می کند. همینطور در مکانهای شلوغ از ورود صداهای ناهنجار به درون خانه جلوگیری می کند.
 • این کرکره ها را می توان همگون با نمای ساختمان به هر رنگی سفارش داد و از دید ظاهری نمای ساختمان بسیار زیباتر می شود.
 • این نوع کرکره ها نقش بسیار مهم و اساسی در جلوگیری از هدر رفتن انرژی در فصل سرما و گرما دارد بطوری که در فصل گرما با فضای عایقی که بین محیط خانه و محیط ساختمان درست می کند مانع عبور گرما ،گرد و خاک به داخل ساختمان می شود.
 • همینطور در فصل سرما از خروج انرژی گرما از خانه یا ساختمان جلوگیری می کند.

 

بیشتر بدانید:

کرکره برقی شفاف

فروش کرکره پنجره

کرکره برقی در دُرآذین

مزایای استفاده از کرکره برقی

کرکره پنجره اتوماتیک

کرکره برقی پنجره ای

جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در گروه در آذین تماس بگیرید.

 

 

۰۲۱-۴۴۱۰۷۱۴۸

 

۰۲۱-۴۴۱۰۷۱۴۹

 

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *