شنبه تا چهارشنبه

08:00 الی 17:00

کرکره های شفاف برقی

کرکره های برقی شفاف و ویژگی های آن

 

 

این تیغه ها، تیغه شفاف { کرکره های شفاف } نیز نامیده می شوند که از مواد پلی کربنات و از مقاوم ترین پلیمرها ساخته شده و دارای مقاومت مکانیکی بسیار بالا می باشد. جهت استحکام بیشتر این تیغه ها در میان فواصل آن ها از لوله های استیل یا آلمینیوم استفاده می شود که امنیت را دو چندان می کند.

به علت خاصیت ضد شعله ور شدن پلی کربنات، تیغه های درب اتوماتیک پلی کربنات در مقابل آتش مقاومت بسیار بالایی دارند و از سرایت آتش جلوگیری می کنند. تیغه های پلی کربنات (تیغه شفاف) خاصیت ضد اشعه ماوراء بنفش را نیز دارا می باشند.

مشخصات تیغه پلی کربناتکرکره شفاف یا پلی کربنات معمولا برای مکان هایی نظیر بانک ها و صرافی ها که از نظر امنیتی نیاز است در هنگام شب داخل آنها رویت شود کاربرد دارد.

کرکره شفاف علاوه بر عبور نور محافظت در برابر اشعه UV و در مقایسه با سایر کرکره های اتوماتیک بیشترین ضریب ایمنی و امنیت را در برابر سارقان دارا است. انوع مختلف آن دارای تائید امنیتی از پلیس پیشگیری نیروی انتظامی می باشد.

 

 

 

تیغه های پلی کربنات شفاف

این تیغه ها ضد ضربه ،ضد گلوله ،غیر قابل اشتعال و بسیار شکیل و زیبا در رنگهای گوناگون از جمله برنزی، یاقوتی، مسی، آبی دودی و در رنگهای اکلیلی ساخته می شوند. که هم می توانند مات و هم کاملاً شفاف باشند.

 

استفاده از تیغه های پلی کربنات در درب اتوماتیک کرکره ای می تواند زیبایی و امنیت را برای ساختمان به همراه داشته باشد.. مراکز خرید و همچنین در بانک ها دیده می شود که از کرکره برقی شفاف استفاده میشود که زیر نظر سازمان اماکن و امور اصناف اتحادیه باید کرکره ها شفاف باشد به دلیل اینکه از دزدی و سرقت جلوگیری شود.

 

مشخصات فنی کرکره های شیشه ای

  • پلی کربنی که با مقاومت بالایی در برابر تابش و اشعه خورشید دارد و همچنین در برابر ضربه هم مقاوم و مستحکم است.
  • برای اینکه دید دو طرفه در کرکره های برقی پلی کربنات وجود دارد امکان امنیت را بالا می برد.
  • پلی کربنات مثل شیشه های سکوریت و به همان ضخامت است ولی با قدرتی ۳۰۰ برابر نسبت به شیشه های سکوریت.
  • تیغه های پلی کربنات از مقاومتی برابر با ۲ تا تیغه آلومینیومی می باشد و در بعضی از شرایط بهتر از تیغه های پلی کربنات می باشد.

 

۰۲۱-۴۴۱۰۷۱۴۸

 

۰۲۱-۴۴۱۰۷۱۴۹

 

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *