شنبه تا چهارشنبه

08:00 الی 17:00

نصب کرکره پنجره و مزیت های آن

نصب کرکره پنجره و مزیت های آن

 

کرکره پنجره و مزیت های آن :خیلی از افراد با شنیدن کرکره برقی تنها چیزی که درذهنشان تداعی می‌شود درب هایی است که برای مغازه ها استفاده می شود در صورتی که این چنین نیست و با گسترش صنعت ساخت و ساز درب های برقی و اتوماتیک علاوه بر درب ها از کرکره برقی برای پنجره ها نیز استفاده می شود.

چند وقتی است که از کرکره های برقی به شکل گسترده برای پنجره ها نیز استفاده می شود. در واقع می توانیم بگوییم که این محصولات جز مدل های بسیار پرطرفدار کرکره برقی می باشند که به کرکره برقی پنجره نیز معروف هستند. نکته قابل توجه این است که استفاده و نصب کرکره برقی دارای مزایای بی شماری می باشد. =

ما در این مقاله به بررسی نصب کرکره برقی پنجره پرداخته ایم. پس اگر شما نیز تمایل به کسب اطلاعات در این زمینه را دارید این مقاله را به هیچ عنوان از دست ندهید و با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱-۴۴۱۰۷۱۴۸

۰۲۱-۴۴۱۰۷۱۴۹

برای خرید و آشنایی با کرکره برقی شفاف کلیک کنید.

کرکره های پنجره و مزیت های استفاده از آن

ویژگی ها و مزایای استفاده و نصب

کرکره برقی پنجره بسیار زیاد هستند، ولی زیبایی تشکیل شده از فریم و نمای کرکره برقی با نمای ساختمان، بالا بردن امنیت و کاهش سرقت برای استفاده در مغازه و پارکینگ ها، داشتن خاصیت عایق در برابر نور، گرما و صداهای بیرون همگی از ویژگی های بارز استفاده از نصب کرکره برقی پنجره می باشند.

برای آشنایی بیشتر با کرکره پنجره و مزیت های آن تا انتها این مقاله را دنبال کنید…

نکاتی در مورد نصب کرکره برقی پنجره

زیبایی متشکل از نما و فریم های کرکره برقی با نمای ساختمان.
باعث امنیت بالا و کاهش سرقت به مغازه و پارکینگ می شود.
خاصیت عایقی بودن و عدم ورود نور، سرما، گرما و صدای محیط بیرون به داخل ساختمان.

در ادامه با انوع برندهای کرکره های برقی پنجره و یا کرکره برقی تراس آشنا خواهیم شد و پس از آن به توضیح مدل ها و انواع تیغه و شکل ظاهری می پردازیم و مدلی رونمایی می کنیم که می توانیم از آن استفاده کنیم.

آشنایی با رول های کرکره برقی

یکی از مواردی که برای نصب کرکره برقی و مخصوصاً کرکره برقی پنجره لازم است شما با آن آشنایی کامل داشته باشید. آشنایی با رول های کرکره برقی می باشد، کرکره برقی معمولاً به سه دسته تقسیم می شوند که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم.

 

کرکره پنجره و مزیت های آن

 

رول های تو کار و درون باکس

این بهترین رول برای نصب در بالای پنجره ها و دربالکن و تراس ها است،ولی ایراد آن این هست که یک باکس و یا یک جعبه ی فلزی در بالای کرکره به ابعاده ۴۰*۴۰ سانتی متر نصب می شود و نمای ساختمان را می گیرد.

این روش بهترین روش برای نصب در بالای درب بالکن،پنجره ها و تراس ها می باشد. ولی این روش نیز دارای معایبی می باشد، از جمله اینکه یک باکس و یا یک جعبه فلزی در بالای کرکره به ابعاد ۴۰*۴۰سانتی متری به وجود می‌آید و نمای ساختمان را تا حدودی می گیرد.

بیشتر بخوانید: کرکره پلی کربنات چیست؟

رول های روی کار جلوی پنجره

وقتی این نوع از کرکره برقی بالا است و یا باز است باکسی که در بالای آن قرار می گیرد جلوه ی ساختمان را زشت می کند البته می تواند داخل واحد هم نصب شود بیشتر برای بالکن و تراس ها پشنهاد می شود ولی در پنجره ها نصب اصلا پیشنهاد نمی شود.

وقتی این نوع  از کرکره برقی بالا می روند و یا باز می شوند،باکسی که در بالای آن قرار دارد که جلوی ساختمان را کمی زشت می کند. البته این رول ها می توانند در داخل ساختمان و یا واحد کار شوند. این روش بیشتر برای بالکن و تراس ها پیشنهاد می شود. ولی در پنجره ها، نصب این نوع رول ها جایز نمی باشد.

رول روکار و بالای پنجره

این روش نصب خیلی بهتر از روش قبلیست که اشاره شد. در داخل ساختمان ها بیشتر پشنهاد می شود. یکی از معایب آن کاهش ورود نور به داخل خانه است.لازم به ذکر است که در این مورد هم یک باکس ۳۰ سانتی متری در بالای کرکره برقی پنجره موجود می باشد. مقدار تیغه کرکره مصرف شده نیز بیشتر از روش قبل است و اندکی قیمت تمام شده بالاتر خواهد بود.

این روش نصب بر خلاف روش قبلی که به آن اشاره کردیم، بیشتر برای داخل ساختمان ها پیشنهاد می شود. اما یکی از معایب مهم این روش کاهش ورود نور به داخل خانه می باشد. لازم به ذکر است که در این مورد هم یک باکس سی سانتی متری در قسمت بالای کرکره برقی پنجره وجود دارد. مقدار تیغه کرکره مصرف شده نیز بیشتر از روش قبل می باشد و کمی قیمت تمام شده آن نیز بالاتر خواهد بود.

روش های ذکر شده یکی از موارد بسیار مهمی است، که شما باید در مورد نصب کرکره برقی پنجره حتماً بدانید.

کرکره برقی پلی کربنات

کرکره های برقی پلی کربنات و یا کرکره برقی از جنس آلومنیوم از امنیت بالایی برخردار است. با صرفه جویی در مصرف و مانع هدر دادن انرژی خیلی بهتر از شیشه های ساختمان جلوگیری می کند. ولی کرکره های برقی از جنس پلی کربنات به دلیل اینکه ضد ضربه است و شفاف هم هست از ورود نور جلوگیری نمی کند.

اما از ضربه ها و شرایط آب و هوای جوی بد جلوگیری می کند. نکته بعدی این است که وقتی مشتری می خواهد کرکره خود را روی پنجره نصب کند این موضوع برایش مهم است که داخل و بیرون پنجره برایش قابل رویت هست یا خیر؟ پس در نصب کرکره برقی پنجره می توانیم به موضوعاتی از قبیل ورود و خروج نور واین که چه قطعاتی در هنگام خرید و راه اندازی کرکره برقی استفاده شود باید توجه کرد.

افراد متخصص

ضمانت کالا

کیفیت کار ما

پشتیبانی ۲۴ ساعته

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *