نصب کرکره پنجره و مزیت های آن

 کرکره های پنجره و مزیت های استفاده از آن

 

برای آشنایی بیشتر با کرکره پنجره و مزیت های آن تا انتها این مقاله را دنبال کنید…

نکاتی در مورد نصب کرکره برقی پنجره

زیبایی متشکل از نما و فریم های کرکره برقی با نمای ساختمان.
باعث امنیت بالا و کاهش سرقت به مغازه و پارکینگ می شود.
خاصیت عایقی بودن و عدم ورود نور، سرما، گرما و صدای محیط بیرون به داخل ساختمان.

در ادامه با انوع برندهای کرکره های برقی پنجره و یا کرکره برقی تراس آشنا خواهیم شد و پس از آن به توضیح مدل ها و انواع تیغه و شکل ظاهری می پردازیم و مدلی رونمایی می کنیم که می توانیم از آن استفاده کنیم.

 

 

آشنایی با رول های کرکره برقی

رول های تو کار و درون باکس

کرکره پنجره و مزیت های آناین بهترین رول برای نصب در بالای پنجره ها و دربالکن و تراس ها است،ولی ایراد آن این هست که یک باکس و یا یک جعبه ی فلزی در بالای کرکره به ابعاده 40*40 سانتی متر نصب می شود و نمای ساختمان را می گیرد.

رول های روی کار جلوی پنجره

وقتی این نوع از کرکره برقی بالا است و یا باز است باکسی که در بالای آن قرار می گیرد جلوه ی ساختمان را زشت می کند البته می تواند داخل واحد هم نصب شود بیشتر برای بالکن و تراس ها پشنهاد می شود ولی در پنجره ها نصب اصلا پیشنهاد نمی شود.

رول روکار و بالای پنجره

این روش نصب خیلی بهتر از روش قبلیست که اشاره شد. در داخل ساختمان ها بیشتر پشنهاد می شود. یکی از معایب آن کاهش ورود نور به داخل خانه است.لازم به ذکر است که در این مورد هم یک باکس 30 سانتی متری در بالای کرکره برقی پنجره موجود می باشد. مقدار تیغه کرکره مصرف شده نیز بیشتر از روش قبل است و اندکی قیمت تمام شده بالاتر خواهد بود.

کرکره برقی پلی کربنات

کرکره های برقی پلی کربنات و یا کرکره برقی از جنس آلومنیوم از امنیت بالایی برخردار است. با صرفه جویی در مصرف و مانع هدر دادن انرژی خیلی بهتر از شیشه های ساختمان جلوگیری می کند. ولی کرکره های برقی از جنس پلی کربنات به دلیل اینکه ضد ضربه است و شفاف هم هست از ورود نور جلوگیری نمی کند. اما از ضربه ها و شرایط آب و هوای جوی بد جلوگیری می کند. نکته بعدی این است که وقتی مشتری می خواهد کرکره خود را روی پنجره نصب کند این موضوع برایش مهم است که داخل و بیرون پنجره برایش قابل رویت هست یا خیر؟ پس در نصب کرکره برقی پنجره می توانیم به موضوعاتی از قبیل ورود و خروج نور واین که چه قطعاتی در هنگام خرید و راه اندازی کرکره برقی استفاده شود باید توجه کرد.

 

 

021-44107148

 

021-44107149