شنبه تا چهارشنبه

08:00 الی 17:00

بررسی کلید پنج حالته درب اتوماتیک

آشنایی با کلید پنج حالته درب اتوماتیک

  در اکثر اپراتورها کلید پنج حالته درب اتوماتیک وجود دارد که به صورت آنالوگ یا دیجیتال می باشد.

کلید تعیین وضعیت درب اتوماتیک شیشه ای

باز و بسته شدن درب اتوماتیک شیشه ای در حالت های مختلفی قابل تنظیم است. کنترل نحوه باز و بسته شدن درب اتوماتیک توسط کلید چند حالته امکان پذیر می باشد. این کلید قابلیت ارسال فرمان به اپراتور را دارا می باشد که از این طریق نحوه باز و بسته شدن درب اتوماتیک شیشه ای را مشخص می کند. کلید چند حالته امکان باز شدن از سمت ورودی یا خروجی، یکسره باز ماندن و یا بسته شدن کامل را برای تنظیم فراهم می کند. این کلید امکان اتصال به کنترل را دارا می باشد که بعد از احراز هویت، درب را بگشاید.انواع کلید پنج حالته درب اتوماتیک  

کلید فرمان پنج حالته

کلید فرمان پنج حالنه مناسب برای درب های شیشه ای اتوماتیک می باشد. با استفاده از این کلید فرمان شما فادر خواهید بود که دستورات خاصی به درب شیشه ای خود بدهید. به فرض مثال می تواتید درب را قفل کنید یا این که فقط یک لنگه از درب را باز کنید و یا در را برای همیشه باز بگذارید یا برای همیشه بسته نگه دارید. شما حتی می توانید که تمامی این کارها را به سنسور بدهید.  

کلید تعیین وضعیت درب اتومات شیشه ای

جهت معرفی وضعیت‌های مختلف به کل عملکرد سیستم اپراتور درب اتوماتیک شیشه‌ای می‌باشد. توسط کلید، می‌توانید تعیین کنید که حالت‌های زیر را به اپراتور درب اتوماتیک شیشه‌ای معرفی نمایید.
  • کاملاً بسته: در این حالت درب به‌هیچ‌عنوان باز نخواهد شد. در واقع وقتی که جلوی چشمی بالای اپراتور قرار می‌گیرید، درب باز نخواهد شد و فقط با تغییر وضعیت توسط این کلید درب باز خواهد شد.
  • کاملاً باز: در برخی مواقع کاربر می‌خواهد که درب فقط در حالت باز باقی بماند و بسته نشود. برای این حالت کلید تعیین وضعیت را به حالت کاملاً باز خواهد برد.
  • نیمه‌باز (زمستانی): در فصل سرد برای گرم نگه‌داشتن محوطه داخلی انرژی گرمایی زیادی مصرف می‌شود. برای هدر نرفتن این گرما در اثر کامل بازشدن درب، کاربر می‌تواند اپراتور را به حالت نیمه‌باز ببرد تا سرما زیاد از بیرون به محوطه داخل وارد نشود.
  • تردد یک‌طرفه: مطمئناً در برخی از بانک‌ها دیده‌اید که بعد از ساعت ۱۴:۳۰ نمی‌توانید از بیرون به داخل بروید، اما از داخل به بیرون اجازه خروج است. درواقع در این حالت چشمی بالاسری بیرون غیرفعال است. به این حالت تردد یک‌طرفه می‌گویند.
  • عادی (دوطرفه): در این حالت شما از هر دوطرف و به‌صورت کامل و عادی می‌توانید تردد داشته باشید.

افراد متخصص

ضمانت کالا

کیفیت کار ما

پشتیبانی ۲۴ ساعته

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع