شناخت بهتر درب اتوماتیک

درب اتوماتیک شیشه ای و ویژگی های کاربردی آن

 

درب اتوماتیک چیست ؟ از درب های اتوماتیک در چه مکان هایی استفاده می شود؟ این درب ها در کلیه فضا های اداری، مسکونی تجاری مورد استفاده قرار می گیرند. هدف این درب ها رفاه هرچه بیشتر افراد می باشد.

درب های برقی دارای قطعات و ریز جزئیات بسیاری می باشند که دانستن این موارد برای داشتن یک خرید موفق خالی از لطف نمی باشد. این دربها دارای انواع مختلفی می باشد. علاوه بر این هر کدام از مدل ها دارای شکل و ظاهر مختلفی می باشد. علاوه بر آن کاربرد هر کدام نیز متفاوت می باشد.

 

درب اتوماتیک چیست؟

نصب درب اتوماتیکاین نوع از درب ها همان طور که از نامشان پیداست بصورت اتوماتیک باز و بسته شدن می شوند. این عمل با استفاده از الکتریسیته انجام می شود. این ویژگی باعث شده آنها با نام درب های برقی بین افراد شناخته شود.

باز و بسته شدن آن با استفاده از سنسور های چشمی امکان پذیر است.

حال این سوال پیش می آید که این سنسور ها و یا درب ها بر چه اساسی تشخیص می دهند که در چه زمان باید باز یا بسته شود ؟

این درب ها دارای سنسور هایی هستند که به میزان درخواستی که دارید می توانید حساسیت آن را تنظیم نمایید. این درب ها به نسبت مدل ها و نوعی که انتخاب می نماید می توانید سرعت باز و یا بسته شدن آن را تغیر دهید این گزینه را با توجه به کاربرد ها و محل نصب میتوانید تنظیم نمایید.

 

مدل های مختلف درب اتوماتیک

همان طور که در بالا به آن اشاره نمودیم درب های اتوماتیک دارای انواع مختلفی می باشند که هر کدام از آنها دارای شکل و ظاهر مختلفی می باشد. مجموعه در آذین ارائه دهنده بهترین و با کیفیت ترین درب های اتوماتیک با نصب کاملا حرفه ای می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید. کارشناسان مجموعه در آذین با داشتن تجربه بالایی که در این زمینه دارند آماده ارائه خدمات مشاوره به شما عزیزان می باشند. مشاورین ما می توانند با ارائه مشاوره های رایگان شما را در مسیر درست یک خرید موفق قرار دهند.

همان طور که بیان شد درب های اتوماتیک دارای انواع مدل می باشند مانند:

 • درب اتوماتیک شیشه ای
 • درب اتوماتیک تلسکوپی
 • درب اتوماتیک پارکینگی
 • درب اتوماتیک تاشو
 • درب اتوماتیک بیمارستانی

 

درب اتوماتیک شیشه ای 

این مدل از درب های عموما بین افراد بیشتر رایج می باشد و دارای نمای بسیار زیبا تری می باشد. عموما در زمانی از این درب ها استفاده میشود که در یک مکان عموما عبور و مرور زیادی باشد مانند:ادارات دولتی ،فروشگاه ها و…

این درب ها دارای مزایای زیر می باشند

 • بی صدا بودن این درب ها
 • دارای سنسور های بسیار قوی
 • دارای سیستم قطع کن

درب های اتوماتیک تلسکوپی

قیمت درب اتوماتیکاین درب ها عموما در زمانی مورد استفاده قرار میگیرد که برای باز شدن نیاز به بازشدن بیشتری باشد به همین دلیل استفاده از این درب ها بیشتر در مراکز تجاری بسیار بزرگ مورد استفاده قرار میگیرد. ماکنزیم درب های تلسکوپی نیز خطی بوده و مانند درب های شیشه ای عمل مینماید.

این درب ها تنها یک تفاوت با دیگر ها دارد آن هم درب های تلسکوپی عموما دارای چهار لنگه می باشند که به صورت تلسکوپ باز یا بسته می شوند. این نوع درب ها نیز دارای مزایای بسیاری می باشد از جمله :

 • درب های  تلسکوپی برخلاف ظاهر ساده ای که دارا می باشند دارای امکانات و ویژگی های بسیاری مانند 4 لت بودن یا 6 لت بودن را دارا می باشد.
 • دارای بازشوی مفیدی می باشد به نوعی که میتوانید این درب ها در تمامی مکان ها استفاده نمایید.
 • استفاده از این درب ها در واقع دارای راحتی بسیاری می باشد.

درب های اتوماتیک پارکینگی 

درب های پارکینگی در واقع همان طور که از نام آن پیداست برای پارکینگ ها مورد استفاده قرار میگیرد و دارای اهمیت بالایی می باشد. زیرا این درب ها برای استفاده در فضایی است که عبور و مرور در آن زیاد می باشد به همین دلیل برای انتخاب یک درب مناسب باید دقت بالایی را داشته باشید.

 • ایمنی بسیار بالای این درب ها
 • دارای دو نوع نرده ای و آهنی

درب های تاشو 

این نوع درب ها عموما در واقع در زمانی مورد استفاده قرار میگیرد که شخص در واقع محدودیت هایی برای نصب داشته باشند. مخصوصا در زمانی که محدودیت عرضی داشته باشید در واقع میتوان گفت این گزینه بهترین مورد می باشد. این درب ها در واقع دارای دو لنگه و تک لنگه می باشد و در واقع میتوان گفت بهترین گزینه برای مکان های کم جا می باشد.

انواع درب اتوماتیکمزایای درب های تاشو 

 

 1. این درب ها در واقع مناسب برای فضا هایی می باشد که محدودیت عرضی دارد
 2. در تردد سهولت دارد
 3. قابل نصب روی هر نوع درب لولایی
 4. دارای حرکت بی صدا و روان

قیمت درب اتوماتیک

همان طور که در بالاتر به این مورد اشاره نمودیم درب ها دارای انواع مختلفی می باشد و هر کدام از این مورد ها در واقع دارای قیمت های مختلفی می باشد. قیمت گذاری برای این درب ها در واقع به نوع و مدل درب شما بستگی دارد. با توجه به این که در این بازه از زمان نوسانات قیمتی بسیار بالا می باشد به همین دلیل برای استعلام قیمت ها باید به صورت تلفنی با کارشناسان مجموعه تماس حاصل نمایید تا به این طریق بتوانید قیمت بسیار مناسبی را داشته باشد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر برای خرید این درب ها لینک زیر را لمس نمایید

مشخصات درب اتوماتیک

 

نکات خرید 

درب ها همان طور که پیش تر بیان شد دارای نکات مهمی می باشد و برای خرید آن باید از راهنمایی های بسیاری استفاده نمایید. ما در ادامه به برخی از نکات میخواهیم اشاره کنیم تا بتوانید برای خرید اطلاعات مناسبی را داشته باشید .

انتخاب درب مناسب با توجه به مکان مورد استفاده:

با توجه به این که در چه مکانی می خواهید از این درب ها استفاده نمایید باید بتوانید نوع درب را مشخص نمایید. همان طور که پیش تر بیان نمودیم با توجه به این که برای درب ها برخی محدودیت ها وجود دارد پس در نتیجه شما باید بتوانید تمامی جوانب را برسی نمایید و درب مناسب رو انتخاب نمایید.

در نظر داشته باشید کیفیت درب ها با توجه به نوع برد الکتریکی و موتور آن تعین می شود و می توانید کیفیت را تشخیص دهید. شما باید بتوانید در رابطه با برند های معتبر و کیفیت های برد الکتریکی و موتور آن نیز اطلاعاتی داشته باشید.

 

021-44107148

 

021-44107149