شنبه تا چهارشنبه

08:00 الی 17:00

  • Project Name: درب اتوماتیک شیشه ای داروخانه شبانه روزی دکتر صلاحی
  • موقعیت مکانی: تهران
  • مهندس اجرایی: گروه آذین دُر

راه اندازی و اجرای درب اتوماتیک شیشه ای داروخانه شبانه روزی دکتر صلاحی

 

درب اتوماتیک شیشه ای دربی می باشد که از شیشه ساخته می شود. معمولا برای درب فروشگاه ها یا مغازه ها ، داروخانه ها … مورد استفاده قرار می گیرند.
این درب ها به واسطه ی شیشه ای که دارند می توانند مزیت های بسیاری را برای استفاده کنندگان به ارمغان بیاورند.
از جمله مهمترین این مزیت ها، می توان به ایجاد فضای روشن اشاره کرد. البته این تنها یک نمونه از مزیت های مهم درب اتوماتیک شیشه ای می باشد. در ادامه قصد داریم به صورت کامل در مورد این مزیت ها صحبت کنیم.

لازم است بدانید امروزه انواع مختلفی از درب هاش شیشه ای در بازار موجود می باشند که می توانند محیط های مختلف با توجه به در نظر گرفتن شرایط مورد استفاده قرار گیرند.

 

درب اتوماتیک شیشه ای داروخانه

بسیاری از کسب و کارها مانند داروخانه می توانند از مزایای نصب انواع درب اتوماتیک بهره مند شوند. درب ها معمولا اولین برداشتی هستند که یک مشتری از مغازه شما می کند.

به همین دلیل بسیار مهم است که شما بهترین نوع درب اتوماتیک را برای تأمین نیازهای خود انتخاب نمایید. درب اتوماتیک مزیت های بسیار زیادی برای فروشگاه های زنجیره ای دارند. انتخاب درب اتوماتیک می تواند به بهبود نمای بیرونی داروخانه شما بسیار کمک می کند.

گروه درآذین، مجری ساخت و نصب انواع درب اتوماتیک شیشه ای برای بانک ها از جمله درب اتوماتیک شیشه ای بانک ملی و داروخانه ها و مراکز خرید مانند اجرای درب شیشه ای اتوماتیک فروشگاه هایپر می و فروشگاهی می باشد. جهت ثبت سفارش و یا اطلاع از قیمت درب اتوماتیک شیشه ای با همکاران ما در واحد فروش تماس نمایید.

تماس سریع