شنبه تا چهارشنبه

08:00 الی 17:00

  • Project Name: نصب درب اسلایدینگ شرکت دارویی البرز بالک
  • موقعیت مکانی: کرج
  • مهندس اجرایی: گروه آذین دُر

پروژه راه اندازی درب شیشه ای اسلایدینگ یا کشویی شرکت دارویی البرز بالک

 

این پروزه اجرای درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ شرکت داروسازی البرز بالک می باشد.

 

شرکت مواد اولیه دارویی البرز بالک به عنوان یکی از بزرگ ترین شرکت ها در تولید مواد اولیه دارویی می باشد. این شرکت در سال ۱۳۸۰ تأسیس شد. هدف اصلی از تأسیس این شرکت تأمین مواد اولیه مورد نیاز با کیفیت استاندارد است. شرکت با به کارگیری پرسنل کاملاً مجرب و علمی با هدف تولید در حد استانداردهای قابل قبول جهانی و قابل رقابت با محصولات رقیب خارجی شروع به کار کرده است.

در بین انواع درب شیشه ای اتوماتیک، یکی از کاربردی ترین آن ها درب اتوماتیک اسلایدینگ یا کشویی است. سیستم کارکرد این نوع از درب ها به صورت کشویی و حرکت به سمت راست و چپ می باشد.
درب اتوماتیک کشویی در اندازه و مدل های متفاوتی تولید می شود. این نوع از درب را می توان در هر مکانی به کار برد. این درب های شیشه ای به دلیل مزایایی که دارند، کاربرد فراوانی نیز دارند.

 

انواع درب شیشه ای کشویی

درب اتوماتیک کشویی با ۲ لنگه ثابت و ۲ لنگه متحرک

در این درب ها عموما عرض دهانه به ۴ قسمت تقسیم و ۲ قسمت برای پانل با لنگه های ثابت و ۲ قسمت برای پانل با لنگه های متحرک در نظر گرفته می شود. به ترتیبی که لنگه های در جهت خلاف هم روی لنگه های ثابت حرکت می کنند.

 

درب اتوماتیک کشویی با یک لنگه شیشه متحرک و یک لنگه شیشه ثابت

این درب ها برای ورود ی محل هایی که عرض دهانه از اندازه استاندارد کمتر است و بطور معمول در دهانه هایی که عرض آن حداکثر ۲۵۰ سانتی متر است، مناسب هستند.

در این درب ها یک لنگه متحرک به صورت کشویی روی لنگه ثابت حرکت می کند و معمولا حدودا از ۲/۱ عرض دهانه به عنوان بازشو می توان سود برد

تماس سریع