شنبه تا چهارشنبه

08:00 الی 17:00

درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای

این نمونه درب‌ها با نام‌های دیگری از جمله درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ یا درب‌های ریلی نیز شناخته در بازار شهرت دارند. فریم‌های ثابت یا متحرک آنها لت نام دارد.

اگر ساختمان دارای عرض زیاد باشد برای تناسب ابعاد درب اتوماتیک شیشه ای با نمای کلی ساختمان از مدل‌های چهار لت استفاده می‌گردد. در این حالت دو لت ثابت و دو لت دیگر متحرک هستند.

اما برای ساختمان‌های کوچک درب دو لت کافی است. بخش‌هایی مانند موتور، گیربکس، شاسی، و مدار درب های دو لت و چهار لت کاملا مشابه است.

درب اتوماتیک شیشه ای چگونه کار می کند?

حرکت این نوع درب‌ها بر اساس عملکرد سنسور چشمی است. این سنسور در حقیقت یک درایو الکتریکی مجهز به سیستم باز و بسته کردن در است. این سنسورها سیستمی را تشکیل می‌دهند که از طریق چرخ‌دنده فعالیت می کند.

سنسورها دارای انواع مختلفی هستند که می‌توان به سنسورهای حرکتی، چشمی، فشاری و مادون قرمز اشاره کرد. سنسورهای حرکتی و چشمی معمولا در دو طرف درب اتوماتیک شیشه ای قرار دارند.

سنسورهای فشاری تیز در منطقه‌ای اطراف دو درب قرار گرفته و محدوده وزنی خاصی برای آنها تعریف شده است. اما، سنسورهای مادون قرمز زمانی فعال می‌شوند که حرارتی بیش از حالت عادی وجود داشته باشد. فراموش نکنید که در اغلب درب‌های اتومات از دو سنسور چشمی استفاده می‌شود.

خرید درب اتوماتیک شیشه‌ای از آذین دُر

به طور کلی هر نوع درب اتوماتیک شیشه‌ای ممکن است ویژگی‌ها و مشخصات منحصر به فردی داشته باشد که شما می‌توانید بسته به نیازها و محیط مورد استفاده‌تان، نوع درب مناسب خود را انتخاب کنید و در این راستا نیز کارشناسان ما در آذین در همواره کنار شما هستند تا با توجه به نیاز و خواسته شما بهترین نوع درب اتوماتیک شیشه‌ای را در اختیارتان قرار دهند. در صورتی که برای خرید خود نیاز به راهنمایی و اطلاعات بیشتر دارید ما در آذین دُر همراه و پشتیبان شما هستیم تا به شما تجربه یک خرید امن، به‌صرفه و مطمئن را هدیه دهیم.

افراد متخصص

ضمانت کالا

کیفیت کار ما

پشتیبانی ۲۴ ساعته

درب اتوماتیک شیشه ای

تماس سریع