شنبه تا چهارشنبه

08:00 الی 17:00

شیشه بالکن

تیم حرفه ای و متخصص ما

شیشه بالکن یا همان پنجره های تاشو بالکن موضوعی است که برای شما در ادامه این مطلب آماده کرده ایم. با ما همراه باشید تا علاوه بر آشنایی با شیشه های تراس، از قیمت شیشه سکوریت ریلی و انواع دیگر آن نیز آگاه شوید.

درصورتی که با شیشه های بالکنی آشنایی دارید و صرفا مشاوره برای خرید و اجرای پروژه میخواهید میتوانید اکنون با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بالکن شیشه ای یا همان شیشه سکوریت بالکن چیست؟

ابتدا لازم است که بگوییم شیشه بالکن ، هدف اصلی استفاده آن برای حفاظت بوده که البته در دهه اخیر زیبایی ساختمان نیز از مزایای جدید استفاده ازشیشه تراس است.

نحوه استفاده از شیشه های ساختمانی و طراحی و اجرای مناسب آن میتواند منزل و یا محل کار شما را خاص نماید و جلوه خاصی به محیط ببخشد.

بالکن شیشه ای را میتوان در هر شرایط آب و هوایی نصب کرد حتی ضخامت و مقاوت آن ها را تغییر داد، بلکه شاید برای شما جالب باشد که بدانید شیشه های سکوریتی در برابر بادهایی تا ۳۰۰ کیلومتر بر ساعت هم مقاومت میکنند…!

شیشه های مورداستفاده برای بالکن ، نوع سکوریت بوده و مقاوت بسیار بالایی دارد.

همانطور که اطلاع دارید شیشه های سکوریتی به دلیل شوکی که موقع تولید به آن ها وارد میشود مقاومت آن را بسیار بالا میبرد به همین دلیل بهترین نوع شیشه برای بالکن های شیشه ای هست.

نحوه استفاده از شیشه های ساختمانی و طراحی و اجرای مناسب آن میتواند منزل و یا محل کار شما را خاص نماید و جلوه خاصی به محیط ببخشد.

شیشه های بالکنی در ابعاد و اشکال مختلف تولید میشود که در بخش بعدی این مقاله انواع آن را معرفی خواهیم کرد، به عنوان مثال شیشه بالکن اگر به صورت متحرک باشد میتوانید در فصول مختلف آن را باز یا بسته نگه دارید و همچنین زمانی که کودکی در خانه دارید میتوانید محل تراس یا بالکنی خود را ایمن نگه دارید و همچنین ازورود آلودگی هوا یا حشرات مزاحم نیز میتوانید جلوگیری کنید.

2510
2511

چرا خدمات ما را انتخاب کنید؟

گروه آذین دُر، بزرگترین عرضه کننده شیشه تراس(بالکن) در ایران می باشد که کلیه اجناس و یراق آلات را بدون واسطه و با کمترین قیمت و با پشتیبانی و نصب درمحل از ۰ تا۱۰۰ برای مشتری انجام میدهد.

افراد متخصص

ضمانت کالا

کیفیت کار ما

پشتیبانی ۲۴ ساعته

شیشه بالکن

تماس سریع