شنبه تا چهارشنبه

08:00 الی 17:00

کرکره برقی

آشنایی با کرکره برقی

با آوردن نام کرکره برقی (کرکره اتوماتیک) همه ما به یاد مغازه ها و درب‌ های آن ها می افتیم. امروزه بسیاری از مغازه ها و فروشگاه ها مجهز به کرکره های برقی می باشند. زیرا استفاده از این کرکره ها اول این که ایجاد امنیت می کند برای فروشگاه و علاوه بر این از هدر رفتن انرژی جلوگیری می کند. اما استفاده از کرکره های برقی تنها به مغازه ها و فروشگاه ها خلاصه نمی شود. خیلی از خانه ها خصوصا در مناطق شمالی کشور مجهز به این کرکره ها می باشند. خوبی کرکره برقی دوام زیاد آن ها در برابر شرایط مختلف آب و هوایی می باشد. با توجه به کاربرد های جذابی که کرکره برقی دارد ما در این مقاله به معرفی و فروش کرکره اتوماتیک می پردازیم.

انواع کرکره برقی:

۱-کرکره برقی شفاف یا پلی کربنات
۲-کرکره برقی پنجره ای

قیمت و فروش کرکره برقی

همانطور که می دانید ، کرکره برقی در انواع مختلفی تولید می شود که هر یک ویژگی ها و کاربردهای مخصوص به خود را دارند. بنابراین دارای قیمت متفاوتی از یکدیگر می باشند و نمی توان قیمت واحدی برای تمامی آن ها بیان کرد.

به طور کلی قیمت کرکره برقی به عواملی مانند نوع موتور، نوع تیغه، جنس آن، برند، طرح، رنگ و کیفیت و.. بستگی دارد. همچنین کرکره های با رنگ سفید دارای قیمت پایینی می باشند. ولی این دلیل بر کیفیت پایین آن نمی باشد. زیرا همواره سعی شده است تا کیفیت آن ها حفظ شود.

افراد متخصص

ضمانت کالا

کیفیت کار ما

پشتیبانی ۲۴ ساعته

 کرکره برقی

تماس سریع