شنبه تا چهارشنبه

08:00 الی 17:00

کرکره برقی پنجره ای

آشنایی با کرکره برقی پنجره ای

کرکره برقی پنجره ای در مکان های بسیاری قابل استفاده می باشد.مثلا برای سوله ی کارخانجات و همینطور برای تمامی پنجره های ساختمان قابل استفاده است. این فناوری با خانه های ویلایی و کارخانجات صنعتی و ... نیز متناسب است.این کرکره از طریق ریموت باز و یا بسته می شود.کاربرد دیگر آن استفاده از موتور توبولار کوچک و تیغه برای ساختن فضایی محافظکارانه تر است. همینطورجلوه ی زیبایی به محل مورد نظر می دهد.کار دیگر کرکره برقی پنجره این است محافظ مناسب و مطمئنی برای امنیت ساختمان میباشد. درجاهای پرسروصدا و خانه هایی که در مکان های پرتردد بنا شده اند،این فناوری برای جلوگیری از ورود هرنوع صدای آزاردهنده تعبیه می شود.طبق سلیقه ی افراد می توان این کرکره- ها را با رنگ های گوناگون سفارش داد که این کار زیبایی و نمای ساختمان را دوچندان می کند.

از دیگر موارد استفاده ی کرکره برقی پنجره این است که از آن به منظور هدر نرفتن انرژی در فصول سرد و گرم استفاده می شود.به عبارتی دیگر عملکردش به اینگونه است که در گرما به علت ویژگی عایقی که در میان محیط درون و بیرون از خانه درست می کند،از ورود گرما و یا خاک و...به داخل ساختمان جلوگیری می کند و در فصل سرد نیز عایقی درست می کند که مانع خروج انرژی به بیرون از خانه می شود و خانه را از نفوذ سرما حفظ می کند.

نصب کرکره

تیغه های پلی کربنات یکی از حساس ترین نوع تیغه های کرکره برقی پنجره ای محسوب می‌شوند. برای نصب درست و صحیح کرکره علاوه بر وسایل و ابزار آلات مخصوص، به تکنسین های مجرب نیاز دارد. نصب غیر استاندارد کرکره برقی سبب می‌شود که کرکره به درستی کار نکند و یا روان نباشد. همچنین ممکن است باعث کاهش طول عمر موتور کرکره شود.

قیمت و فروش کرکره برقی پنجره ای

قیمت تمام شده کرکره محافظ پنجره به عوامل مختلفی بستگی دارد و متغیر است.

ابعاد و سایز پنجره در تعیین قیمت کرکره پنجره نقش مهمی دارد و رابطه ی مستقیمی با آن دارد. هر ابعاد پنجره ی مکان مورد نظر بزرگتر باشد در نتیجه قیمت کرکره محافظ پنجره نیز بیشتر است.
جنس تیغه ها نیز بر قیمت کرکره محافظ تاثیر دارد. تیغه های پلی کربنات نسبت به سایر نوع تیغه ها قیمت بیشتری دارند.
درجه ی کیفی قطعات کرکره پنجره(Window Shutters) در قیمت آن موثر است. هرچه قطعات مصرفی در کرکره از کیفیت بیشتری برخوردار باشند قیمت آن بیشتر است.
استفاده از سایر لوازم جانبی به هنگام خرید کرکره محافظ، قیمت آن را افزایش می‌دهد. استفاده از مواردی همچون دوربین مدار بسته و یا دزدگیر برای کرکره محافظ پنجره قیمت جداگانه دارد.

افراد متخصص

ضمانت کالا

کیفیت کار ما

پشتیبانی ۲۴ ساعته

کرکره برقی پنجره ای

تماس سریع