شنبه تا چهارشنبه

08:00 الی 17:00

گروه آذین دُر

با بیش از یه دهه فعالیت در زمینه درب اتوماتیک وطراحی ساختمان بهمراه داشتن کوله باری از تجربه در زمینه دربهای اتوماتیک و همچنین با به کارگیری افرادی مجرب و کار آزموده جوان همیشه مفتخر به ارائه خدمات به هم وطنان عزیز بوده و می باشد.
همچنین با استفاده از به روز ترین دربهای اروپایی و ایرانی پیش رو در این زمینه بوده و دارای ۶۰ نمایندگی فعال در سراسر کشور جهت خدمات رسانی به هم وطنان عزیز می باشد.و همچنین مفتخریم که در راستای تولیدات داخلی و حمایت از تولید کننده داخلی جهت صادرات محصولات ایرانی به کشورهای همسایه نیز پیشرو و پیشگام بوده ایم.

درباره آذین دُر

اعتماد فقط یکی از چیز هایی است که ما به خوبی آن را میسازیم

گروه آذین دُر تاکنون پروژه هایی زیادی در مورد نصب انواع درب اتوماتیک شیشه ای از قبیل درب های زیر برای مشتریان خود اجرا نموده است. علاوه بر نصب درب شیشه ای اتوماتیک، این شرکت انواع کرکره برقی اتوماتیک و کرکره شفاف و کرکره های پلی کربنات، کرکر های پارکینگی، کرکره مغازه، کرکره پنجره برای مشتریان خود انجام داده است. این شرکت نصب و اجرای درب اتوماتیک شیشه ای مراکز خرید، بانک ها، بیمارستان ها، فروشگاه ها، طلا فروشی ها، داروخانه و سایر مراکز تجاری و اداری را در کارنامه خود دارد. قطعات استفاده شده در محصولات این شرکت ، از بهترین متریال موجود در بازار می باشد. این شرکت در پروژه های خود برای نصب درب شیشه ای اتوماتیک از موتور دانکر آلمان استفاده می کند.

۴۰۲۸

پروژه های تمام شده

۲۰

سابقه

۱۰۰

رضایت مشریان