شنبه تا چهارشنبه

08:00 الی 17:00

عیب یابی کرکره برقی

چگونگی عیب یابی کرکره برقی

 

عیب یابی کرکره برقی شامل فرایندی است که به بررسی خرابی کرکره هوشمند می‌پردازند. کرکره‌های برقی جایگزین کرکره‌های نسل قدیمی شده‌اند. امروزه برای بسیاری از کرکره ها از این کرکره‌های نسل جدید و پیشرفته استفاده می‌کنند. گاهی ممکن است این کرکره‌ها تحت تاثیر شرایط بسیار مختلف خراب شوند. با عیب یابی کرکره برقی می‌توانید سریعاً مشکل را برطرف کنید. اکنون به منظور کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه شوید.

کرکره برقی برای بسیاری از اماکن دائماً در حال باز و بسته شدن است. موتور کرکره برقی قدرت لازمه کرکره را برای حرکت تامین می‌کند. حال اینکه به هنگام خرید کرکره برقی باید نکات بسیار زیادی توجه شود تا کرکره شما طول عمر بسیار زیادی داشته باشد. اما زمانی که با خرابی کرکره هوشمند مواجه شدید. در صورت عیب یابی کرکره برقی می‌توانید سریعا مشکل را برطرف کنید.

 

 • به منظور عیب یابی ابتدا باید ببینید که مانعی در مسیر حرکت کرکره برقی قرار نگرفته باشد. چون ممکن است در بسیاری از مواقع مانع در مسیر ریل گیر کند.
 • مسیر برق را نیز مورد بررسی قرار دهید. ممکن است گاهی فیوزها وصل نباشند یا حتی برق به برد اصلی نرسد.
 • وضعیت ریموت و سنسور چشمی را نیز در نظر بگیرید. چنانچه باتری ریموت تمام شده می‌توانید اقدام به تعویض باتری نمایید.
 • ممکن است ایراد از موتور باشد. برخی از موتورها در صورت داغ شدن از کار می‌افتند. چنانچه احساس کردید موتور داغ است پس اجازه دهید تا موتور خنک شده و مجدداً دکمه ریموت را فشار دهید.
 
 

عیب یابی کرکره برقی هوشمند

 

 

رایج‌ ترین خرابی کرکره برقی

خرابی کرکره برقی شامل مشکلات بسیار زیادی است اما رایج‌ترین آن پایین نیامدن کرکره برقی است. در بسیاری از مواقع تحت هیچ شرایطی کرکره پایین نمی‌آید و این مسئله می‌تواند تحت شرایط مختلفی به وجود آمده باشد. چنانچه موتور خراب شده باشد قطعا سیم پیچ لاکی آسیب می بیند و چنین وضعیتی رخ می ‌دهد. در واقع موتور کرکره می سوزد، فنر خراب می‌شود و در سیستم انتقال قدرت مشکل به وجود می‌آید. پس سریعاً وضعیت موتور را بررسی کنید.

 

مزایای کرکره برقی

 

با عیب یابی کرکره برقی تا حدودی آشنا شدید. اکنون می‌دانید که خرابی کرکره هوشمند می‌تواند تحت تاثیر چه شرایطی به وجود بیاید. البته در صورت خرابی نیز می توانید به راحتی آن را تعمیر کنید. بد نیست با مزایای استفاده از کرکره برقی نیز آشنا شوید.

 • امنیت استفاده از کرکره برقی برای بسیاری از مکان‌ها بیشتر است، به همین سبب محبوبیت دارد. این امنیت به دلیل مقاوم بودن جنس کرکره برقی است و همچنین اینکه به صورت اتوماتیک باز و بسته می‌شود.
 • طول عمر کرکره برقی نیز بسیار زیاد است. این طول عمر بالا به جنس و سطح کیفیت کرکره برقی بستگی دارد.
 • مقاومت کرکره برقی در تمامی شرایط آب و هوایی نظیر گرد و خاک، رطوبت، یخ زدگی، حرارت و نور خورشید بسیار زیاد است.
 • تنوع مدل، طرح و رنگ پذیری زیبایی کرکره برقی را بیشتر می کند و این ها جزو ویژگی‌های خاص آن است.
 • کرکره‌های برقی ضد آب هستند و می‌توانید به راحتی حتی آنها را به تعداد دفعات زیاد شستشو دهید.
 • کرکره‌های برقی ضد حریق و ضد گلوله هستند. چنانچه در معرض آتش سوزی قرار بگیرند، مقاومت بالایی از خود نشان می‌دهند.
 • این کرکره‌ها تعمیر و نگهداری راحتی دارند. همچنین هزینه تعمیر و نگهداری کرکره برقی بسیار مقرون به صرفه است.
 • این کرکره‌ها هیچ فضایی را اشغال نمی‌کنند و به دلیل همین مزیت بیشتر مورد توجه هستند.
 • فرایند باز و بسته کردن کرکره‌های برقی با سرعت بیشتری نسبت به کرکره‌های معمولی و حتی درب انجام می‌شود.

 

نتیجه

 

اشاره شد که کرکره برقی یکی از مهم‌ترین محصولاتی است که امروزه برای درب بسیاری از اماکن می‌توان از آن استفاده کرد. کرکره برقی خود دارای مزایای بسیار زیادی است. این مزایا برگرفته از سطح کیفیت بالا، جنس مناسب و قدرت مقاومت آن در برابر شرایط مختلف می‌باشد. اما ممکن است تحت تاثیر شرایط مختلفی کره آسیب ببیند. خرابی کرکره هوشمند ممکن است تحت تاثیر عوامل بسیار زیادی به وجود بیاید. با عیب یابی کرکره برقی می‌توانید سریعاً مشکلات به وجود آمده را برطرف کنید. اگر قصد خرید کرکره برقی دارید یا به دنبال نکات انتخاب کرکره برقی در فرصت زمان کوتاهی هستید، همین حالا با ما تماس بگیرید.

 

 

 

افراد متخصص

ضمانت کالا

کیفیت کار ما

پشتیبانی ۲۴ ساعته

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع