شنبه تا چهارشنبه

08:00 الی 17:00

انواع کرکره برقی شفاف یا پلی کربنات

مشخصات کرکره برقی شفاف یا کرکره برقی پلی کربنات

کرکره های پلی کربنات پس از کرکره های آلومینیوم بهترین کرکره های برقی هستند که معمولا برای درب های برقی، مغازه ها، پنجره ها و موارد دیگر استفاده می شوند کرکره های برقی شفاف یا کرکره های پلی کربنات نوعی از کرکره برقی هستند که معمولا در مکانهایی مانند بانک ها، فروشگاه ها و موارد دیگر استفاده می شوند علاوه بر روشنایی و محافظت از اشعه ماوراء بنفش، کرکره های ادراری بیشترین ایمنی و سرقت را در برابر سایر کرکره های اتوماتیک دارند و انواع مختلفی دارند شعار “شفاف تر از شیشه  قوی تر از فولاد” از کرکره های پلی کربنات است.

شما می توانید جهت استفاده از مشاوره رایگان همین حالا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱-۴۴۱۰۷۱۴۸

۰۲۱-۴۴۱۰۷۱۴۹

بیشتر بخوانید: آشنایی با موتور دانکر

تیغه های شفاف کرکره برقی پلی کربنات

کرکره های ادراری چیست؟

یکی از آخرین نسل کرکره های برقی در کشور کرکره های ادراری است از مکان های مسکونی گرفته تا مکانهایی مانند مبادله ارزی و بانک ها، می توان از حضور این نوع کرکره ها در موقعیت های مختلف استفاده کرد بنابراین وجود این نوع کرکره ها می توان به خوبی قابل استفاده باشد همچنین این تیغه ها بسیار شفاف ساخته شده اند و از مواد پلی کربنات ساخته می شوند و از بادوام ترین پلیمرها نامیده می شوند از آنجا که این تیغه ها قوی هستند از لوله های فولادی یا آلومینیومی روی ضرب های خود استفاده می کنند پلی کربنات همچنین حاوی خاصیت ضد نقاشی است و از شیوع آتش جلوگیری می کند پلی کربنات در صنعت به عنوان فولاد پلاستیکی شناخته شده است.

کرکره های شفاف برقی

کرکره های شفاف یا پلی کربنات برای مراکز مانند بانک ها استفاده می شود زیرا باید هنگام تاریک شدن هوا در این مراکز دیده شود در جایی که از متون جلوگیری نمی شود برخلاف کرکره ها و مواد براق ، از تابش نور و اشعه ماوراء بنفش عبور می کند و باعث سرقت و امنیت این مکان ها می شود.

دلیل استفاده از پلی کربنات این است که در برابر گرما بسیار مقاوم هستند و از شیوع و افزایش آتش جلوگیری می کند همچنین در برابر اشعه ماوراء بنفش مقاومت می کند شاید اعتقاد بر این باشد که ظاهر هزینه های کربنات پلی کربنات کم است اما بهتر است بدانید که این محصول به عنوان فولاد پلاستیکی در صنعت شناخته شده است و کرکره های پلی کربنات در برابر نفوذ بسیار مقاوم هستند و شکسته نمی شوند.

ویژگی های کرکره برقی پلی کربنات

 1. شستشوی مناسب و نگهداری کرکره های برقی پلی کربنات
 2. مقاومت بالا و استحکام کرکره های شیشه ای پلی کربنات برای گرمایش و نفوذ
 3. تنوع در رنگ و طراحی
 4. مقاومت زیاد از کرکره های برقی پلی کربنات برای اشعه ماوراء بنفش و ضد خراش
 5. دارای اکسید مناسب برای مناطق مرطوب
 6. کرکره های برقی پلی کربنات شفاف برای مناطق در معرض رطوبت بسیار مناسب هستند.

مشخصات کرکره برقی شفاف پلی کربنات

حفاظت از کرکره های برقی پلی کربنات

وقتی از کرکره های شیشه ای شفاف استفاده می کنیم نکته ای که به شدت مورد توجه قرار می گیرد که این امر امنیت فروشگاه ما را به خطر نمی اندازد به همین دلیل کرکره های شیشه ای شفاف از شیشه های ضد کم و شیشه پلاکت ساخته شده اند در این شرایط هیچ نگرانی در مورد ایمنی وجود ندارد و می توانید آن را تأیید کنید.

این مهمترین ویژگی است که کرکره های برقی می توانند در برابر هر گونه عواملی محیطی مقاوم باشند.

سهولت نگهداری کرکره های برقی

 • این کرکره ها به راحتی تمیز می شوند و نگهداری آن آسان است
 • پانل ها آسان برای تمیز کردن هستند تمام آنچه شما برای تمیز کردن نیاز دارید آب گرم، صابون و پارچه نرم برای تمیز کردن درب است می توانید از گرد و غبار یا برس در پانل های گرد و غبار استفاده کنید.

 

 • به دلیل مقاومت تنش در برابر دما، نمایش شکستگی ها آسان نیست بنابراین نیازی به جایگزینی درها ندارید همچنین از طریق بررسی منظم می توانید به راحتی از صدمات اساسی جلوگیری کنید.
 • برخی از کرکره ها حاوی چندین کاربرد مختلف هستند که اصطکاک را در بالا و پایین کاهش می دهند و در نهایت از باز و بسته شدن صدا جلوگیری می کنند به همین دلیل نیازی به استفاده از روغن کاری درب نیست.
 • معمولا ظاهر درب صنعتی برای مدت طولانی دست نخورده است بنابراین نیازی به رنگ به طور مداوم نیست.

برخی از نمونه کار های دُرآذین

نصب کرکره برقی  

نصب کرکره آلومینیوم دوپل Rolexبه همراه کرکره شفاف پلی کربناتBayerآلمان

نصب کرکره گالری پردیس

نصب کرکره خوشکبار ماهان

محصولات در آذین

تعدادی از محصولات این گروه تولیدی در زیر آمده است. برای مشاهده سایر محصولات از سایر صفحات این وب سایت دیدن نمایید.

درب اتوماتیک شیشه ای ،درب شیشه ای اتوماتیک ،درب اتوماتیک،کرکره برقی ،کرکره پنجره ،کرکره برقی شفاف

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع