موتور درب شیشه ای برقی یا دانکر انکودر دار

موتور دانکر انکودر

موتور دانکر چیست ؟ و چه کاربردی دارد در این مقاله هدف بر این داریم تا در رابطه با این موتور های بسیار کاربردی و با کیفیت برای شما مواردی را ذکر نماییم.

با ما در ادامه همراه باشید

موتور های دانکر در واقع به عنوان یک اپراتور برای درب های اتوماتیک می باشد و به تولیذ نیروی حرکتی کمک خواهد کرد.

 

انکودر چیست؟

انکودر (Encoder) یکی از تجهیزات الکترومکانیکی است که در انواع ماشین آلات صنعتی استفاده می گردد. در واقع انکودر ، وسیله ای است که قابلیت تبدیل یک حرکت مکانیکی (خطی و دورانی) به سیگنال الکتریکی را دارا است تا از این طریق بتوان مشخصه‌های متفاوتی را از آن سیگنال مورد استفاده قرار داد. به بیان ساده تر، انکودر تجهیزی است که حرکت دورانی یا خطی را به سیگنال دیجیتالی ۰ یا ۱ تبدیل می کند. موتور درب اتوماتیک دانکر انکودر چیست؟

مثالی ساده از کاربرد انکودر استفاده در سروو موتور‌ها می باشد. همچنین در صنایع بسته‌بندی و دستگاه‌های صنعتی که نیاز به اندازه‌گیری سرعت و موقعیت است، از انواع انکودر استفاده می‌کنند.

قیمت موتور های انکودر (دانکر)

برخی از افراد این سوال را از ما دارند که برای استعلام قیمت این موتور ها باید به چه مواردی دقت نمایم ؟

برای استعلام قیمت موتور های درب های اتوماتیک باید بتوانید به تعداد باز و یا بسته شدن درب ها دقت نمایید این مورد میتواند برای شما این را نشان دهد که شما نیاز به موتور با چه توانی را دارید اما مجموعه در آذین با توجه به تجربه ای که در این زمینه دارد در واقع میتوان گفت در تمامی موارد از موتور های قوی مانند انکودر استفاده می کند.

قیمت موتور های انکودر (دانکر)
قیمت موتور های انکودر (دانکر)

موتور درب اتوماتیک دانکر انکودر

موتور ۵۵*۶۳( ۱۰۰وات) ساخت شرکت دانکر آلمان می باشد.
استفاده از متریال مرغوب و با کیفیت موجب استهلاک کم و کارکرد و قدرت بسیار بالای این موتور شده و به موجب آن موتور ۵۵*۶۳ دانکر به یکی از پرمصرف‌ترین موتور درب اتوماتیک دانکر انکودرموتورها در حوزه اپراتور های درب شیشه ای اتوماتیک تبدیل شده است.
این موتور از سری موتور های انکودر دار است که این ویژگی وظیفه شناسایی موقعیت درب را بر عهده دارد و بسیار حساس و دقیق است. انکودر به موتور کمک می کند تا در شناسایی مسیر مورد نیاز با دقت بسیار بالا و بدون خطا عمل می‌کند.

 

موتور گیربکس 24 ولت 200 دور دانکر آلمان DUNKER MOTOR

  • کد: MDG00063
  • ولتاژ کاری: 24ولت DC
  • جریان نامی: 1.1 آمپر
  • توان مصرفی: 25 وات
  • دور نامی: 200 rpm
  • گشتاور نامی: 150 (Ncm)
  • دارای شفت انکودر
  • کارکرد دائم
  • ساخت آلمان

 

نکات مهم هنگام خرید موتور درب اتوماتیک دانکر انکودر

همچنانکه در تارنمای رسمی شرکت موتور دانکر به صراحت ذکر شده است این شرکت دارای چهار سایت اصلی در کشورهای آلمان، چین، صربستان و امریکاست. ممکن است یک محصول مشخص با یک کد یکسان در سایت های مختلف این شرکت حتی با تفاوت های جزیی در ظاهر تولید گردند مانند سایرکالاهای با کیفیت متاسفانه نمونه های تقلبی این موتورها دربازار موجود می باشند.

با توجه به اینکه این نمونه های تقلبی هم مانند نمونه های اصلی از سایرکشورها وارد می شوند ارایه مواردی مانند برگه سبز گمرکی یا گواهی مبدا یا مشابه آن به هیچ وجه نمی تواند دلیل براصل بودن آن باشد.

برای خرید این نوع موتور ها باید بتوانید از یک مرکز معتبر استعلام قیمت نمایید.

 

 

021-44107148

 

021-44107149