شنبه تا چهارشنبه

08:00 الی 17:00

کرکره برقی بالکن

آشنایی با کرکره برقی بالکن

 

یکی از اساسی‌ترین نیازهای هر فردی امنیت می‌باشد و برای آن اقدامات متفاوتی را انجام می‌دهند. از این اقدامات می‌توان به نصب کرکره برقی بالکن اشاره نمود. که امروزه در خیلی از ساختمان‌ها همه گیر شده است و افراد زیادی به دنبال تهیه و خرید آن می‌باشند.

در انتخاب یک کرکره برقی بالکن (Balcony Electric Shutters) مناسب باید به دو عامل بسیار مهم توجه کنیم. تیغه و موتور کرکره برقی . در انتخاب تیغه کرکره برقی باید به مواردی همچون گزینه‌های زیر توجه نمود:

  • تیغه انتخابی از ویژگی امنیت بالا و خاصیت ضد سرقت بودن بهره مند باشد.
  • شکل آن به گونه‌ای باشد که به طور کامل با نمای ساختمان هارمونی لازم را داشته باشید و زیبایی را به آن ببخشد.
  • از قسمت پشتی کرکره بالکن هیچ نوری به داخل ورود پیدا نکند. مناسب ترین گزینه تیغه آلومینیومی است. البته این نکته نیز ذکر شود که افراد زیادی
  • تمایل به ورود نور به داخل ساختمان خود را دارند. به همین علت می‌توانند از تیغه‌های شفاف استفاده کنند.
  • تیغه کرکره برقی بالکن انتخابی دارای حداقل میزان صدا باشد. تیغه آلومینیومی غضروف دار کم ترین میزان صدای تولیدی را دارد.

 

نکاتی درباره نصب کرکره برقی بالکن

 

۱. زیبایی و هماهنگی ظاهر کرکره برقی با نمای ساختمان

۲. امنیت و ضد سرقت بودن تیغه کرکره برقی

۳. خاصیت عایقی و عدم ورود نور، سرما، گرما و صدای محیط بیرون به داخل ساختمان

 

کرکره برقی بالکن

 

فروش کرکره برقی تراس کرکره برقی بالکن معمولا” هیچگونه برآمدگی بر روی نمای ساختمان ندارد و تغییر خاصی بر روی نما ایجاد نمی کند. وقتی کرکره بالا می رود رول آن در داخل خود بالکن جمع می شود و کاری به نمای ساختمان ندارد.

حال کرکره برقی بالکن را به ۲ شکل می توان نصب نمود.

فروش کرکره برقی تراس

 

  1. نصب کرکره کنار نرده بالکن
  2. نصب کرکره جلوی پنجره های بالکن

 

شکل ظاهری و هماهنگی با نمای ساختمان

 

شکل ظاهری و رنگ کرکره برقی بیشتر جنبه سلیقه ای دارد و کارفرما باید در خصوص آن تصمیم نهایی را اتخاذ نماید. لازم است بدانیم که تیغه کرکره آلومینیوم در انواع رنگ کوره ای و کرکره برقی شفاف در انواع شیشه ای ، دودی ، برنز و عسلی رنگ قابل تولید است.

 

قیمت کرکره تراس

همانطور که در قسمت های بالا اشاره شد کرکره تراس در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید می شود.  معمولاً با توجه به قیمت و برندی که دارند جنس آنها نیز متفاوت می باشد.

توصیه ما به شما این است که چون شما از کرکره برای حفظ ایمنی ساختمان خود استفاده می کنید. به همین دلیل بهتر است از یک شرکت معتبر برای خرید کرکره برقی تراس کمک بگیرید. معمولاً از برندهای معتبر برای حفظ اعتبار خود از جنس مرغوب استفاده می کند. شما می توانید با اطمینان کرکره بالکن خود را با بالاترین کیفیت تهیه کنید.

با توجه به شرایط موجود و تحریم ها، قیمت آلومینیوم و آهن روز به روز در حال تغییر می باشد. به همین دلیل ما نمی‌توانیم قیمت دقیقی برای محصولات به شما ارائه دهیم.

اما شما می توانید با ما تماس بگیرید تا برای خرید بهترین کره کره بالکن به شما مشاوره داده و قیمت دقیق هر یک از انواع کرکره ها را به شما اطلاع دهیم. قیمت کرکره تراس شرکت درآذین نسبت به سایر شرکت ها کاملا مناسب و منصفانه می باشد. شعار ما این است که با سود کمتر رضایت مشتریان مان را جلب کنیم.

 

افراد متخصص

ضمانت کالا

کیفیت کار ما

پشتیبانی ۲۴ ساعته

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع