شنبه تا چهارشنبه

08:00 الی 17:00

معرفی کرکره برقی پنجره

کاربرد کرکره برقی پنجره

  استفاده از کرکره برقی پنجره در کشور ما در اماکن مختلفی مانند سوله های کارخانه ها و پنجره ادارات و ساختمان ها مرسوم می باشد.  
 • از کاربرد کرکره برقی پنجره می توان به استفاده از آن در ویلا ها و خانه های بزرگ اشاره کرد. این کرکره ها نمای بسیار زیبایی به ساختمان می دهند. کرکره پنجره تا حد بسیار زیادی جلوی اشعه های مضر خورشید را گرفته و برای سلامتی افراد داخل ساختمان مفید می باشد.
 • کرکره های پنجره به عنوان عایق صدا عمل کرده و برای ساختمان هایی که در نزدیکی اتوبان ها و بزرگراه ها و مناطق پر سر و صدا هستند مناسب می باشند.
 • دیگر کاربرد کرکره پنجره ای می توان به کمک به صرفه جویی در مصرف انرژی اشاره کرد. این کرکره تا حد بسیار زیادی جلوی هدر رفت انرژی را گرفته و برای ساختمان هایی در مناطق بسیار سرد و یا بسیار گرم مناسب هستند.
مهمترین نکته ای که سبب افزایش استفاده از این محصول شده است افزایش امنیت ساختمان میباشد. با استفاده از این محصول میتوان تا حد زیادی جلوی ورود سارقان را گرفت و برای بهبود امنیت ساختمان اقدام کرد.  

مزایای کرکره برقی

  کرکره پنجره برقی
 1. استحکام فیزیکی مناسب
 2. ضد زنگ بودن تیغه ها
 3. کاهش آلودگی صوتی
 4. قابلیت استفاده ب صورت دستی
 5. کاربری آسان
 6. احتیاج به فضای کم
 7. امکان تجهیز به قفل الکترونیکی
 8. قابلیت نصب در ابعاد مختلف
 9. قابلیت شستشو
 10. تعمیر آسان
 11. امنیت بالا
 12. رنگها و طرح های مختلف
 

موتور کرکره برقی پنجره ای

موتور کرکره برقی پنجره ای یکی از مهمترین ارکان تشکیل دهنده این مدل کرکره برقی می باشد. با توجه به میزان استفاده از کرکره ، میتوان از موتور توبولار که نسبت به موتور ساید ضعیف تر می باشد استفاده کرد. نقطه قوت موتور توبلار ، اشغال فضای کم و قیمت مناسب ان نسبت به موتور ساید می باشد و به عنوان بهترین موتور کرکره برقی شناخته می شود. همچنین با توجه به شرایط موجود می توان از باطری پشتیبان یا UPS استفاده کرد. همچنین موتور کرکره برقی پنجره ای دارای خلاص کن دستی – اچار خلاص کن می باشند.  
ویژگی های فیزیکی کرکره برقی پلی کربنات
کرکره برقی پنجره پلی کربنات دارای مقاومت بالایی نسبت به نوع آلومینیومی می‌باشد. می‌توان مطابق با طراحی محل نصب، تیغه‌ها را یکی در میان با خطوط رنگی طراحی نمود. دمای ذوب این تیغه‌ها از آلومینیوم پایین‌تر است ولی به دلیل ویژگی ضد شعله بودنشان در برابر آتش مقاومت مطلوبی دارند و از سرایت آتش به‌جاهای دیگر جلوگیری می‌کنند. این تیغه دچار زنگ‌زدگی نمی‌شود و ضد اشعه UV می‌باشد. از کاربرد آن قابلیت دید داخل محیط، امنیت را بیشتر می‌کند.  

شما میتوانید برای مشاوره و یا ثبت سفارش محصول مورد نظر با کارشناسان شرکت آذین در تماس بگیرید.

   

افراد متخصص

ضمانت کالا

کیفیت کار ما

پشتیبانی ۲۴ ساعته

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *