نصب انواع درب شیشه ای اتوماتیک

 

نصب انواع درب شیشه ای اتوماتیک از کارهای مهم در دیزاین یه فروشگاه است. شرکت درآذین مفتخر به نصب و اجرای درب اتوماتیک شیشه ای  قشم(بیمارستان پیامبر) می باشد.

درب اتوماتیک شیشه ای با اجرای شرکت درآذین ، به خاطر برخورداری از کیفیت بالا و استفاده از بهترین موتورهای درب اتوماتیک موجود در بازار تحمل باز و بسته شدن فراوان در تمامی اوقات شبانه روز را داشته و می توان به صورت دائم در اماکن پرترددی همانند بیمارستان ها از آن استفاده کرد. توجه داشته باشید که برای افزایش طول عمر این محصول نیاز به نگهداری و مراقبت می باشد.

 

اهمیت استفاده از درب  اتوماتیک

صرفه جویی در مصرف انرژی برودتی و حرارتی در حد 35 تا 50 درصد در سال.

نصب درب شیشه ای اتوماتیک

کنترل دما و ورود گرد و غبار در اماکن با تردد بالا ،امکان استفاده از حداکثر فضای موجود و همچنین تولید بر اساس اندازه محل مورد نظر. بهره مندی از امکانات و خدمات ویژه جهت مکان های خاص مثل بیمارستانها و درمانگاه ها و غیره…

دقت و کیفیت بسیار بالا به علت استفاده از طراحی های جدید و مدرن و مواد اولیه با کیفیت…

این محصول بدون اینکه دست انسان برای باز و بسته کردن درب دخالتی داشته باشد به صورت کاملا اتوماتیک خودش این کار را انجام می دهد و همین امر باعث شده بیشتر فروشگاه ها ، هتل های مجلل ، انواع مغازه ها ، بیمارستان ها از این درب ها استفاده کنند.

لوازم به کار رفته در این پرژه به شرح زیر می باشند:

  • با فریم استیل طلایی آینه ای
  • مجهز به موتور دانکر 6355انکودر دار
  • کنترل باکس دیجیتالی و کلید تعیین وضعیت5حالته
  • واحد گیرنده ريموت
  • با سه سال گارانتی تعویض

شما می توانید برای خرید و نصب انواع درب ها و کرکره های برقی همین حالا با کار شناسان ما در شرکت دُرآذین تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان بهرمند شوید.

021-44107148

021-44107149