شنبه تا چهارشنبه

08:00 الی 17:00

جک پارکینگی

آشنایی با جک پارکینگی

جک پارکینگی نوعی سیستم اتوماتیک به شمار می رود که منجر به باز و بسته شدن درب به راحتی خواهد شد این جک ها اغلب در درب پارکینگ منازل و درب ورودی کاربردی خواهند بود. این درب ها فضای بیشتری نسبت به درب های ریلی اشغال خواهند کرد. این درب ها از طریق کنترل از راه دور و با ریموت باز و بسته خواهد شد.

امروزه به دلیل سهولت باز و بسته شدن درب ورودی در بیشتر مکان ها از جمله درب پارکینگ و ......از درب های اتوماتیک استفاده می شود، این درب ها به صورت اتوماتیک باز و بسته می شوند، عمل و باز و بسته شدن این مدل از درها به کمک جک پارکینگ بازویی انجام می شود، این قطعه بر پشت درب پارکینگ تعبیه می شود، تا در زمان فشردن ریموت به صورت خودکار باز و بسته می شود.

نکات مهم در خرید جک پارکینگی

مهمترین سوالی که از ما در مورد خرید جک درب پارکینگ می شود این است که قبل از خرید باید به چه مواردی توجه کرد و چه چیزهایی از اولویت بالاتری برخوردار است.
عرض درب پارکینگ
وزن درب پارکینگ ساختمان
میزان تردد روزانه
بودجه مورد نظر برای خرید
شرایط و محدودیت های نصب
تعداد تردد روزانه درب پارکینگ

قیمت جک پارکینگی

قیمت جک پارکینگی با توجه به کیفیت، برند، قابلیت ها و نیز عرضه و تقاضا تعیین می شود. بنابراین، برای خرید جک پارکینگی قیمت مناسب ابتدا بایستی نیازها و انتظارات خود را مشخص کنید.

عوامل متعددی بر روی قیمت جک درب پارکینگ تاثیر می گذارند. به همین دلیل است که اختلاف قیمت در بازار جک پارکینگی زیاد می باشد.

۱-میزان تردد

میزان باز و بسته شدن درب ورودی ساختمان در طول یک روز تاثیر قابل توجهی بر قیمت جک پارکینگ دارد. هر چقدر میزان تردد زیادتر باشد، نیاز به یک جک قدرتمندتر با طول عمر بیشتر است.

۲-وزن و پهنا و متراژ

بیشتر جک های پارکینگیِ قیمت مناسب برای درب هایی با پهنای ۲ متر طراحی و ساخته شده اند. این جک ها همچنین توانایی معادل ۳۵۰ تا ۴۰۰ کیلوگرم در هر لنگه را دارند. برای درب های سنگین تر یا عریض تر باید به دنبال جک های مخصوص باشید که طبیعتا قیمت بالاتری دارند.

۳-برند و شرکت سازنده

برندهای معتبر همیشه محصولات باکیفیت تری تولید می کنند. بنابراین، مصرف کننده برای خرید جک های درب اتوماتیک از برندهای معتبر باید پول بیشتری پرداخت نماید.

افراد متخصص

ضمانت کالا

کیفیت کار ما

پشتیبانی ۲۴ ساعته

جک پارکینگی

تماس سریع