شنبه تا چهارشنبه

08:00 الی 17:00

درب اتوماتیک شیشه‌ای تلسکوپی

درب اتوماتیک شیشه‌ای تلسکوپی

این نوع دربها بیشتر در ورودی هایی که نیاز به بازشوی بیشتری می باشد مانند مراکز تجاری و بعضی از اماکن عمومی که در آن واحد نفرات زیادی عبور می کنند، پیشنهاد می گردد. مکانیزم این دربها مانند درب های کشویی به صورت خطی می باشد با این تفاوت که در این دربها چهار لنگه متحرک به صورت تلسکوپی عمل باز شدن را انجام می دهند و این باعث افزایش ۳۰ درصدی بازشو نسبت به مدلهای کشوی دو لنگه می گردد. در این دربها استفاده از شیشه های ۱۰ میلیمتر و ۲۰ میلیمتر امکانپذیر می باشد. انتخاب وضعیت های اتوماتیک، دائم باز، دائم بسته، حالت زمستانی یا نیمه باز، ورود ممنوع و یا خروج ممنوع و همچنین با نصب سیستمهای کنترل تردد و یا ریموت کنترل و همچنین برنامه های زمانبندی در بعضی از اپراتورها برای کاربران امکانپذیر می باشد و آنها را قادر به کنترل ورودها و خروجها می سازد.

عملکرد درب های اتوماتیک شیشه‌ای تلسکوپی

درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی ، یکی از انواع درب اتوماتیک شیشه ای است که در آن لت‌ها یا لنگه‌های درب برقی، به یک طرف حرکت می‌کنند (به جای اینکه به سمت مخالف بروند) در این صورت هر دو لت درب برقی متحرک بوده و آن‌ها روی یکدیگر حرکت می‌کنند؛ به شکلی که سرعت حرکت لت دوم، نصف سرعت لت اول است. ( برای درک بهتر حرکت لت‌ها، پیشنهاد می‌شود ویدیو را مشاهده کنید.)

درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی برای استفاده در مکان‌هایی مناسب است که نیاز به باز شدن حداکثری درب وجود دارد. همانطور که گفتیم ساختار درب شیشه ای اتوماتیک تلسکوپی به شکلی است که از ۴ یا ۲ لت تشکیل شده است و حرکت این لت‌ها به گونه‌ای است که در امتداد یکدیگر می‌لغزند و در نهایت تمام لت‌ها به یک سمت رفته و پشت لت ثابت جمع می‌شوند.

ee0e0467-03ba-4918-add8-015d9101b447

خرید درب اتوماتیک شیشه‌ای تلسکوپی از آذین دُر

به طور کلی هر نوع درب اتوماتیک شیشه‌ای تلسکوپی ممکن است ویژگی‌ها و مشخصات منحصر به فردی داشته باشد که شما می‌توانید بسته به نیازها و محیط مورد استفاده‌تان، نوع درب مناسب خود را انتخاب کنید و در این راستا نیز کارشناسان ما در آذین در همواره کنار شما هستند تا با توجه به نیاز و خواسته شما بهترین نوع درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای تلسکوپی را در اختیارتان قرار دهند. در صورتی که برای خرید خود نیاز به راهنمایی و اطلاعات بیشتر دارید ما در آذین دُر همراه و پشتیبان شما هستیم تا به شما تجربه یک خرید امن، به‌صرفه و مطمئن را هدیه دهیم.

افراد متخصص

ضمانت کالا

کیفیت کار ما

پشتیبانی ۲۴ ساعته

درب اتوماتیک شیشه‌ای تلسکوپی

تماس سریع