شنبه تا چهارشنبه

08:00 الی 17:00

درب اتوماتیک

تیم حرفه ای و متخصص ما

با پیشرفت روزافزون تکنولوژی و تبدیل بیشتر کارهای دستی به اتوماتیک، درب‌های اتوماتیک نیز هر روز بیشتر از قبل مورد توجه قرار می‌گیرند. دربهای اتوماتیک، به عنوان جایگزین درهای سنتی، در ادارات و مراکز تجاری و عمومی (به صورت درب شیشه‌ای) به کار برده می‌شوند. درب اتوماتیک ، علاوه بر راحتی باز و بسته شدن آن، دارای یک مزیت خاص است و آن ایمنی بیشتر درب اتوماتیک به دلیل نیاز به ریموت برای باز شدن این نوع درب است. برای آشنایی بیشتر با فروش انواع درب های اتوماتیک با ما همراه باشید.

انواع درب اتوماتیک:

۱-درب اتوماتیک شیشه ای
۲-درب اتوماتیک شیشه ای کشویی
۳- درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی

چرا خدمات ما را انتخاب کنید؟

فروش انواع درب های اتوماتیک آغاز راهی است که پایان آن رضایت شما مشتریان محترم می باشد. لذا این شرکت خود را ملزم به پشتیبانی ۲۴ ساعت از تمامی درب های نصب شده در سراسر کشور می داند که توسط متخصصان و نمایندگان مجاز این شرکت در خدمت شما عزیزان قرار میگیرد.

تعمیرات تخصصی انواع برندهای درب اتوماتیک در زمینه الکترونیک و مکانیک توسط مهندسین متخصص در زمینه های زیر در اختیار شماست.

تعمیرات انواع موتور دانکر،مدار فرمان یا کنترل باکس درب های اتوماتیک تمامی برندها
فروش و تعمیرات انواع متعلقات درب اتوماتیک شامل قفل، باطری، هنگر تسمه، فریم، لاستیکهای درزگیر، شفت و فولی هرزگرد
قبول سفارشات از همکاران گرامی در سراسر ایران
درب‌های اتوماتیک کشویی به طور گسترده در اماکن عمومی و تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرند، از جمله فروشگاه‌ها، بانک‌ها، بیمارستان‌ها، فرودگاه‌ها و ساختمان‌های دولتی. این درب‌ها با طراحی و تکنولوژی ویژه‌ای اجازه می‌دهند تا با حرکت خودکار و بدون نیاز به فشردن دسته، افراد و وسایل به سادگی وارد و خارج شوند.
در این مقاله، به معرفی و بررسی عملکرد درب‌های اتوماتیک کشویی پرداخته خواهد شد. همچنین، ما به بررسی مزایای استفاده از این نوع درب‌‌ها نیز می‌پردازیم.

b621758a-a1e4-47e4-b0ec-107b53379ed9
89e07561-ee83-484d-92a7-29057bb3104a

افراد متخصص

ضمانت کالا

کیفیت کار ما

پشتیبانی ۲۴ ساعته

درب اتوماتیک

تماس سریع