شنبه تا چهارشنبه

08:00 الی 17:00

درب‌های اتوماتیک شیشه ای کشویی

درب‌های اتوماتیک شیشه ای کشویی

درب‌های اتوماتیک شیشه ای کشویی به طور گسترده در اماکن عمومی و تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرند، از جمله فروشگاه‌ها، بانک‌ها، بیمارستان‌ها، فرودگاه‌ها و ساختمان‌های دولتی. این درب‌ها با طراحی و تکنولوژی ویژه‌ای اجازه می‌دهند تا با حرکت خودکار و بدون نیاز به فشردن دسته، افراد و وسایل به سادگی وارد و خارج شوندجهت حرکت این درب ها به صورت افقی است و دقیقا مشابه درب های دستی عمل می‌کنند. با این تفاوت که برای به حرکت‌ درآوردن این درب ها نیازی به استفاده از زور بازو نیست و با استفاده از برق می‌توان این کار را انجام داد. مورد دیگری که می‌توان به آن اشاره کرد این است که می‌توان برای تولید نیروی لازم برای موتور از انرژی خورشید استفاده کرد که البته این نوع از درب ها در ایران خیلی رایج نیست.

اجزای درب‌های اتوماتیک شیشه ای کشویی

این نمونه درها از قطعات و اجزای گوناگونی تشکیل شده‌اند. اما باید بدانید که کیفیت برندهای مختلف موجود در بازار با یکدیگر متفاوت است. یکی از مهم‌ترین عوامل موثر در تعیین قیمت درب اتوماتیک شیشه ای نیز برند و کیفیت آن است.

فراموش نکنید این نوع درها زمانی کارایی مطلوبی دارند که در ساخت یراق آنها از آلیاژهای باکیفیت استفاده شود. تنها در این حالت است که در اثر استفاده مداوم فرسوده نمی‌شوند. اپراتور یا موتور مهم‌ترین قطعه در درب اتوماتیک شیشه ای بوده و عملکرد سایر قطعات به کیفیت آن وابسته است.درب‌های اتوماتیک شیشه ای کشویی به طور گسترده در اماکن عمومی و تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرند، از جمله فروشگاه‌ها، بانک‌ها، بیمارستان‌ها، فرودگاه‌ها و ساختمان‌های دولتی. این درب‌ها با طراحی و تکنولوژی ویژه‌ای اجازه می‌دهند تا با حرکت خودکار و بدون نیاز به فشردن دسته، افراد و وسایل به سادگی وارد و خارج شوند.

10

قیمت درب‌ های اتوماتیک شیشه ای کشویی

در حقیقت نمی‌توان به شکل دقیق درمورد قیمت درب اتوماتیک کشویی مبلغی را بیان کرد. چرا که این مورد به عواملی همانند اندازه، مدل، رنگ و جنس این محصول بستگی دارد. شما می‌توانید به ‌منظور کسب اطلاعات بیشتر و خرید انواع درب اتوماتیک کشویی با کارشناسان فروش در آذین در ارتباط برقرار کنید.

افراد متخصص

ضمانت کالا

کیفیت کار ما

پشتیبانی ۲۴ ساعته

درب‌های اتوماتیک شیشه ای کشویی

تماس سریع