انتخاب درب اتوماتیک شیشه ای

موارد استفاده درب اتوماتیک شیشه ای

 

برای انتخاب درب اتوماتیک شیشه ای با توجه به کاربردی که دارد باعث سهولت رفت و آمد می شود و همچنین استفاده از این نوع درب نمایی خاص و جذاب به ساختمان می دهد. بطور مثال می تواند در آزمایشگاه ها، فرودگاه، مجتمع های مسکونی، اداری ، تجاری و ……استفاده کرد. بسته به نوع نما ساختمان یا دیزاین داخلی نیز می توان از فریم های دور شیشه را انتخاب نمود.

بطور مثال در بیشتر آزمایشگاه ها به دلیل میکروب زادیی و موارد خاص پزشکی از فریم استیل استفاده می گردد. اکثر مجتمع های تجاری از فریم آلومینیوم سفید یا نقره ای استفاده می کنند. در آخر می توان گفت انتخاب فریم یه قانون نانوشته می باشد که بر حسب انتخاب مشتری می باشد.

 

 

اجزا و قطعات تشکیل دهنده درب اتوماتیک شیشه ای

انتخاب درب اتوماتیک شیشه ایموتور ، کنترل باکس، چرغهای نگه دارنده شیشه ها، تسمه، هرزگرد ها، دو عدد چشمی، کلید تعیین وضعیت، ریموت، ریل ، کاور، فریم و در انتها شیشه می باشد.

درب اتوماتیک شیشه ای با توجه به کاربردی که دارد باعث سهولت رفت و آمد می شود. همچنین استفاده از این نوع درب نمایی خاص و جذاب به ساختمان می دهد. استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای به عنوان عایق گرما و سرما عمل می کند و مانع از هدر رفتن انرژی می شود.شرکت ماندگار درب با تجربه چندین ساله در صنعت درب اتوماتیک واجرای پروژه های ملی یکی از مطرح ترین شرکت ها در این صنعت می باشد.

 

انتخاب درب اتوماتیک شیشه ای

1- نوع کاربری درب بر حسب محل (مثلا بیمارستان , هتل ,مرکز خرید یا ادارات دولتی )
2-تعداد ترافیک یا تردد روزانه از درب ها
3- مقدار بودجه قابل دسترس برای تهیه درب اتوماتیک
4- انتخاب موتور درب شیشه ای

 

انواع درب اتوماتیک

برای انتخاب درب اتوماتیک شیشه ای بستگی به رفت و آمدهای شبانه روزی دارد و اندازه و ابعاد در انواع درب اتوماتیک مد نظر است. درب اتوماتیک شیشه در انواع زیر :

  • تلسکوپی
  • اسلایدی یا کشویی
  • گرد و نیم گرد

در مورد نصب درب اتوماتیک شیشه ای، باید بدانید که محیط هایی است با عرض، که بهتر است از درب اتوماتیک تلسکوپی استفاده کنیم.
درب های اسلایدی یا کشویی برای محیط های پر رفت و آمد توصیه می شوند.
درب تاشو هم برای مغازه و بناهایی که در گوشه قرار گرفته کاربردی عالی دارند.
درب های نیم گرد برای بیمارستان ها، بانک ها، آزمایشگاه ها و … مناسب است.

شما می توانید جهت استفاده از مشاوره رایگان و یا خرید محصولات این شرکت اعم از درب اتوماتیک شیشه ای، کرکره برقی و یا کرکره برقی پنجره و … همینطور برای نصب یا تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 

021-44107148

 

021-44107149