شنبه تا چهارشنبه

08:00 الی 17:00

نکاتی در مورد درب شیشه ای دستی

اطلاعاتی درباره درب شیشه ای

  در این بخش به شما توضیح داده میشود که درب شیشه ای شامل چه مواردی میشود. درب شیشه ای اصلی ترین ورودی ساختمان هستند که به وسیله این درب ها تردد از این مکان راحت و آسان می شود. درب ها اصلی ترین ورودی ساختمان ها هستند که علاوه بر ایجاد امنیت در ساختمان، در زیبایی نیز موثرند. با گذشت و پیشرفت روز افزون علم و تکنولوژی میتوانیم به یک سری از پیشنهاد ها و امکانات برسیم که در ادامه توضیح داده می شود. درب شیشه ای دستی که امروزه در نقاط مختلف شهر شاهد رواج روزافزون آنها می باشیم در دو مدل درب شیشه ای دستی لولایی و درب شیشه ای ریلی عرضه می گردد. شرکت درآذین با توجه به سوابقی که دارد درب های اتوماتیک کشویی و محصولات و یراق آلات وارداتی پیشنهاد میکند چون هزینه های مناسب تری به نسبت سایر درب های کشویی دارد. این درب به صورت دستی و کاملا با نیروی انسانی باز و بسته میشود . اما شرکت آذین در یک سری عملکرد ها و کارهایی انجام میدهد که خود را نسبت به سایر اجرا کننده های دیگر ملموس و متمایز میسازد.  

ویژگی ها

  درب شیشه ای دستی  
  • پروفیل ریل فوق العاده قوی و مقاوم در برابر سایش
  • شیشه هرگز افتادگی پیدا نخواهد کرد
  • قلطک هایی مقاوم و خاص
  • فوق العاده بی صدا
  • مخفی بودن غلطک ها به داخل اپراتور
درب به عنوان ورودی هر مکانی به عنوان عنصر معرف مکان شناخته می شود که می تواند موجب جذب افراد مختلف به داخل گردد و به نوعی خوشامد گویی را برعهد دارد. استفاده از درب شیشه ای کشویی که دارای شفافیت و سهولت در استفاده می باشد می تواند رفت و آمد را سهولت بخشد.  

روش های نصب درب شیشه ای

درب شیشه ای کشویی را می توان در دو نوع دستی و اتوماتیک نصب نمود. هر کدام از انواع مختلف آن ها خود دارای مزیت های بسیاری می باشند. تنها تفاوت درب شیشه ای کشویی و اتوماتیک در نصب موتور و اپراتور برای درب  اتوماتیک می باشد که باز و بست درب به صورت اتوماتیک انجام می شود. نام گذاری درب شیشه ای کشویی به دلیل نحوه باز و بست شدن آن می باشد که به صورت کشویی است. درب کشویی شیشه ای دستی متشکل از شیشه سکوریت و ریل کشویی می باشد که موجب می شود تا باز و بسته شدن درب به راحتی انجام شود. قیمت درب کشویی شیشه ای دستی را می توان براساس متراژ شیشه مورد استفاده نوع فریم و ریل و سایر قطعات مورد استفاده در نصب درب شیشه ای کشویی تخمین زد. البته قابل ذکر است که قیمت درب کشویی شیشه ای دستی در مقایسه با مدل اتوماتیک آن از هزینه کمتری برخورد دار می باشد که دلیل عمده آن استفاده از موتور و اتصالات مربوط به آن می باشد.  برای بررسی دقیق قیمت درب کشویی شیشه ای و سایر نمونه های  اتوماتیک آن می توانید با شرکت درآذین در تماس باشید تا راهنمایی های لازم توسط کارشناسان ما ارائه گردد.

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع