نصب کرکره برقی
آذر ۱۴, ۱۳۹۶
نصب کرکره برقی شفاف
نصب کرکره برقی شفاف خشکبار ماکان
آذر ۱۴, ۱۳۹۶

نصب کرکره برقی شفاف گالری پردیس

  نصب کرکره برقی شفاف گالری پردیسReviewed by Doorazin919 on Dec 5Rating:

  نصب و راه اندازی کرکره برقی پلی کربنات گالری پردیس

   

   

  نصب کرکره برقی پلی کربنات شفاف برای گالری پردیسکرکره برقی شفاف، یکی از کرکره های آلومینیومی پرکاربردی است که امروزه بسیار در مغازه ها و پنجره ها مورد استفاده قرار می گیرد. به این نوع از کرکره ها، کرکره برقی شیشه ای می گویند.

  ولی بدنیست که بدانیم در تولید این نوع تیغه کرکره برقی از شیشه استفاده نشده است بلکه مواد اولیه آن کامپوزیت بسیار مستحکم و مقاوم نانو پلی کربنات می باشد.

  کرکره برقی شفاف پلی کربن دارای تاییدیه امنیتی پلیس پیشگیری می باشد و استحکام آن به مراتب بالاتر از و گالوانیزه است لذا به آن کرکره برقی ضد سرقت نیز می گویند.

   

   کرکره برقی شفاف و جنس پلی کربنات آن

   

  کرکره برقی شفاف پلی کربنات  از جنسی ساخته شده است که به آن فولاد پلاستیکی می گویند این فولاد که از مقاومت و دوام بسیار بالایی هم بر خوردار است.
  جنس تیغه های پلی کربناتی کرکره پلی کربنات شفاف نسوز یا ضد حریق هم می باشد. امنیت هم یکی دیگر از مهم ترین مزیت های این درب های کرکره ای است.

  تمام این قابلیت ها در کنار زیبایی و چشم نواز بودن کرکره اتوماتیک پلی کربنات شفاف باعث شده است که این کرکره برقی به عنوان یکی از محبوب ترین و هم چنین امن ترین انواع کرکره اتوماتیک شناخته شود.

   

  کره کره برقی پلی کربنات شفاف و ویژگی های آن

  داشتن قابلیت دید طرف مقابل درب در تمام طول شبانه روز هم یکی از خصلت های مهم کرکره اتوماتیک از جنس پلی کربنات شفاف می باشد. این ویژگی کمک زیادی به امنیت و زیبایی محیط می کند.

  شفافیت تیغه های درب های کرکره ای اتوماتیک ساخته شده از جنس پلی کربنات شفاف چیزی در حدود ۸۰٪ می باشد . این میزان از شفافیت ، در نوبه خود بسیار بالاست و این کرکره اتوماتیک را به یک کرکره کارآمد و زیبا تبدیل کرده است.

   

  نوع کرکره برقی شفاف گالری پردیس و ویژگی های آن :
  • از جنس پلی کربنات
  • دارای تابیده پلیس امنیت
  • استفاده از مفصل استیل ۳ ۰۴ضد زنگ و برش
  • دارای موتور ساید بارزانته ایتالیا
  • دارای ۳گارانتی تعویض بی قید و شرط
  • توسط شرکت دُر آذین
  فروش و نصب کرکره برقی شفاف پلی کربنات

  جهت خرید و یا نصب کرکره برقی پلی کربنات شفاف با مشاورین و کارشناسان ما در شرکت در آذین تماس حاصل فرمایید. شرکت درآذین مجری و نصب درب های اتومات پارکینگی درب های گردان و برقی تلسکوپی درب تاشو قطعات درب اسلایدی و … می باشد.

  مشاوره رایگان 09195184497