کرکره برقی‌ پلی کربنات شفاف

کرکره برقی‌ پلی کربنات شفاف و اطلاعاتی مفید در مورد آن

کرکره برقی‌ پلی کربنات شفاف با تیغه های پلی کربناتی ، از جمله کرکره برقی با مقاومت و استحکام بالا به حساب می آید. از ویژگی های این نوع کر کره برقی می توان به مواردی از قبیل  زیبایی ، امنیت ، ضد رطوبت و ضد اشتعال و آتش سوزی بودن آن ااشاره نمود.

 

مقایسه کرکره برقی پلی کربنات شفاف با کرکره های قدیمی و سنتی

کرکره های قدیمی و سنتی از نظر امنیت و حفاظت از فروشگاه ضعیف بود و نمی توانست جلوی سرقت و دزدی از مکان و فروشگاه ها را بگیرد در حالی که در کرکره های برقی جدید و حتی کرکره برقی پلی کربنات و یا کرکره برقی های شفاف می توانند امنیت را از مکان عمومی شما در برابر سرقت و دزدی از 70 الی 78% درصد امنیت تامین نماید دلیل این امر به علت وجود تیغه محکمی است که در کرکره به کار برد می شود.

 

ویژگی های ظاهری کر کره برقی پلی کربنات شفاف

 

 

کرکره برقی‌ پلی کربنات شفافکرکره برقی پلی کربنات به گونه طراحی می شود که می توان آن را با سایر اجزای ساختمان هماهنگ کرد و هارمونی زیبایی از نظر شکل ظاهر و رنگ آن  به دست آورد. این امر به ویه در مجتمع های مسکونی یا ساختمان های اداری و تجاری نمود بیشتری پیدا می کند.

 

مزایای کرکره های برقی پلی کربنات

– شفافیت بالا و عبور نور از کرکره برقی شفاف
– ضد ضربه ، ضد اشتعال ، ضد سرقت ، ضد رطوبت ، ضد آب
– کارکرد آرام و بدون صدا
– تنوع رنگی از جمله شفاف ، دودی ، برنز ، شیری
– داشتن قابلیت دید دو طرفه در مقابل درب در تمام طول شبانه روز

از معایب این نوع کرکره ها می می توان به قیمت بالای آن اشاره نمود.

 

قوانین اتحادیه امور اصناف

براساس طبق قوانین اتحادیه امور اصناف کشور : “تمامی مغازه دارانی که در دکان خود گاو صندوق های بزرگ و یا دارای وسایل قیمتی و ارزشمند نگهداری می کنند مانند طلا فروشی و صرافی ها و همچنین بانک ها باید از کرکره های شیشه ای یا کرکره برقی پلی کربنات شفاف استفاده کنند”.

بنابراین چنانچه قصد دارید کرکره برقی پلی کربنات برای مغازه یا فروشگاه خود نصب نمایید می توانید باتوجه به توضیحاتی که ارائه شد، یک کرکره برقی پلی کربنات یا کرکره برقی شفاف خوب و مناسب را نصب یا راه اندازی کنید.

 

021-44107148

 

021-44107149